Filmanalizi.NET

Film Analizinin Vazgeçilmez Merkezi!

Betaal (2020) – Hindistan Yapımı Korku Gerilim Dizisi

Betaal, Netflix’te yayınlanmaya başlanan bir Hindistan dizisi. Yeni bir otoban açmak üzere kabile köylülerini yerinden etmek için tutulan yetkililer bir dağın içerisinden geçmekte olan eski bir tüneli yeniden açmak için çalışmalara başlarlar. Ancak bu sırada istemeden eski bir lanetli ve İngiliz asker-zombilerden oluşan bir orduyu gün yüzüne çıkarırlar ve doğaüstü bir saldırıyla karşı karşıya kalırlar.

İzleyici Görüşleri

Eğlenceli ve oldukça heyecan verici. Kesinlikle daha iyi olabilirdi. İlk yarı çok daha iyi ve heyecan verici. Bazı eleştirmenleri görmezden gelin. Bir zombi şovunun gerçekçi olmasını mı bekliyorlar? Bazı eleştirmenler gerçekten anlaşılmaktan uzak. (acgug)

Eğer iyi dizi izleme alışkanlığınız varsa, lütfen bu diziyi atlayın. Bu Ghoul’dan bile daha kötü. Her kim bu diziye yüksek bir puan veriyorsa eminim şimdiye kadar iyi bir dizi izlememiştir. Bu seriyi anlatan  üç kelime: Acıklı, korkunç, hayal kırıklığı. (manistubborn)

Şimdiye kadar izlediğim en iyi zombi gerilim serilerinden birisi. Teşekkürler Shahrukh Khan… Daha fazla bölüm olmalı! (souravjain-35132)

Betaal izlemek ürkütücü bir zevktir. Eşsiz konsept ve iyi bir oyunculuk somut bir hikaye ile destekleniyor. Gösteri üçüncü bölümde bir süre kalitesini kaybediyor, ancak bunun dışında çok iyi. Korku türü hayranları için iyi bir seçim. Not; Ölüler Ordusu daha korkutucu olabilirdi! (ishanmahadevia-99169)

Orijinal adı: Betaal

Tür: Aksiyon, korku, gerilim

Bölüm sayısı: 4(1. sezon)

Süre: 45 dakika (ortalama)

IMDB puanı: 5,7

Ülke: Hindistan

Yayın tarihi: 2020- (devam ediyor)

Yapımcı: Patrick Graham

Oyuncular: Viineet Kumar, Aahana Kumra, Suchitra Pillai, Jatin Goswami, Siddharth Menon


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir