Filmanalizi.NET

Film Analizinin Vazgeçilmez Merkezi!

Body of Water”dan Yeni Klip Geldi! (2020)

Glasgow Film Festivali’nde prömiyerini yapan Body of Water’dan klip paylaşıldı.

Sian Brooke’un başrolünü üstlendiği Body of Water’dan bir klip paylaşıldı. Savaş fotoğrafçısı bir kadının dramatik hikayesini anlatan film, başta Empire Magazine olmak üzere birçok yayının eleştirmenlerinden yüksek notlar almıştı.

Filmin konusu ise şöyle: Ünlü savaş fotoğrafçısı Stephanie, anoreksiya ile savaşan bir kadındır. Bu süreçte annesi Susan’dan destek alan Stephanie, yüzücü kızı Pearl’ün öfkesi ile baş etmeye çalışır. Annesine ikinci bir şans vermeyi reddeden Pearl, ona karşı öfke ve kızgınlıkla doludur. Stephanie, kızı Pearl ile ilişkisini yeniden kurmak için anoreksiyanın başarılı bir şekilde üstesinden gelmeye çalışır. Ancak bu süreç hiç de kolay olmaz.

Body of Water’ın yönetmen koltuğuna Lucy Brydon otururken oyuncu kadrosunda Sian Brooke’un yanı sıra Amanda Burton, Fabienne Piolini Castle, Nick Blood gibi isimler yer alıyor. Film, dünya prömiyerini Şubat ayı içerisinde Glasgow Film Festivali aracılığıyla yapmıştı. 16 Ekim tarihinde ise sinemalarda ve dijital olarak ilk gösterimini yapacak.

FRAGMAN

yenişehir escort


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir