Filmanalizi.NET

Film Analizinin Vazgeçilmez Merkezi!

Raised by Wolves İkinci Sezon Onayı Aldı! (2020)

İlk sezonu devam eden Raised by Wolves disininin izleyicinin ilgisini çekmesiyle birlikte, HBO’dan ikinci sezon onayı çıktı 

‘Raised by Wolves’ HBO Max’ten izleyicinin ilgisiyle beraber ikinci sezon onayını kaptı. Haber, drama dizisinin yayın hizmetinde prömiyer yapmasından iki hafta sonra gelmiş oldu. Aaron Guzikowski diziyinin yaratıcısı ve yapımcısı olarak görev alıyor. Ridley Scott ilk iki bölümü yönetmeninin yanı sıra, Scott Free Productions aracılığıyla yönetici yapımcılığını da üstlenerek teveizyondaki ilk yönetmenliği başarılı bir şekilde yaptı. David W. Zucker, Jordan Sheehan, Adam Kolbrenner ve Mark Huffam da yönetici yapımcılar olarak başarılı bir şekilde görev yapıyor.

HBO MAX’in orijinal içerik sorumlusu Sarah Aubrey;”Raised by Wolves’u düşündüğümde kesinlikle sanatı düşünüyorum! Zorlayıcı bir hikaye oluşturmadaki, prodüksiyon tasarımındaki, özel efektler(CGI) ve sinemataografideki ve oyuncularımızın bu unutulmaz karakterleri tasvirlerindeki sanatı. Ve tabii ki Ridley Scott, Aaron Guzikowski ve bizim efsanevi eserimize ekleğenen olağanüstü ekibi. Listelerin zirvesindeki bu dizi, Ridley’in bilim-kurgu ve korku özelliklerini güzelce bir araya getiriyor. Hayranlarına bir süredir gördükleri en orijinal hikayelerden birini sunuyor. İkinci sezonda neler olacağını görmek için sabırsızlanıyorum” açıklamasını yaptı.

Gösteri, gizemli bir gezegende insan çocukları yetiştirmekle görevli iki android üzerine odaklanıyor. Büyüyen insan kolonisi dini farklılıklarla parçalanma tehdidinde bulunurken, androidler insanların inançlarını kontrol etmenin hain ve zor bir iş olduğunu öğreniyorlar. Geçtiğimiz ekim ayında HBO MAX’e taşınmadan önce TNT’de dizi siparişi alan yapım, daha sonra HBO MAX’e transfer oldu.

FRAGMAN

 

escort bayan


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir