BoBoiBoy

BoBoiBoy’dan ilk Türkçe fragman paylaşıldı.

Dünyaca ünlü animasyon dizisi BoBoiBoy, film oldu. Malezya yapımı BoBoiBoy: The Movie’den resmi olarak Türkçe dublajlı bir fragman paylaşıldı. Canavarlarla ve robotlarla dolu bir dünyaya adım attığımız fragmanda bir süper kahraman olan BoBoiBoy’un ve dostlarının maceralarını izliyoruz.

Nizam Razak’ın yönetmen koltuğuna oturduğu BoBoiBoy animasyon filminin konusu ise şöyle: The Tengkotak adlı bir grup uzaylı hazine avcısı dünyaya gelir. Yeryüzünde saklanan bir güç küresinin peşinde olan uzaylılar, küreyi bulmak için Ochobot’u kaçırır. Bu durum üzerine BoBoiBoy ve arkadaşları Ochobot’u kurtarmak için harekete geçer. Vakit kaybetmeden yola koyulan BoBoiBoy ve arkadaşları, kendilerini türlü maceraların içinde bulur.

 

BoBoiBoy animasyonunun senaryosunu kaleme almada yönetmen Nizam Razak’a Anas Abdul Aziz eşlik etti. Two Productions şirketi bünyesinde hayata geçirilen film, aslında BoBoiBoy dizisinden uyarlandı. Çizgi dizi, 2011 ile 2016 yılları arasında televizyon ekranlarında izleyicileriyle buluştu. BoBoiBoy, 2011 yılından bugüne dünyayı işgal etmeye çalışan uzaylılara karşı savaşıyor.

BoBoiBoy: The Movie filmi 18 Eylül 2020 tarihinde ülkemizdeki sinemalarda izleyici karşısına çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir