Love and Monsters’dan YENİ FRAGMAN! (2020)

Love and Monsters’dan ilk  fragman resmi olarak paylaşıldı.

Yıldız oyuncuları kadrosunda bulunduran Love and Monsters’tan yeni bir fragman resmi olarak paylaşıldı. Bir süredir büyük merakla beklenen film, başrolüne Dylan O’Brien’ı ve Micheal Rooker’ı yerleştiriyor. Filmin fragmanında tüm sevdiklerinden çok uzakta kalan başrolümüz Joel’in kıyamet sonrası ortaya çıkan ölümcül canavarlarla olan mücadalesini seyircilerin önüne seriyor.

Love and Monsters’ın konusu ise şöyle: Canavar Kıyamet’inden 7 yıl sonra başrolümüz Joel Dawson insanlardan geriye ne arta kaldıysa diğerleriyle birlikte yaşam savaşını veriyordur. Dünyanın kontrolünü Aimee ile şans eseri radyo frekansları sayesinde yeniden karşılaşır. Aimee’nin 80 mil ötede bir koloniyle birlikte yaşadığını öğrenir. Joel, Aimee’ye yeniden aşık olacaktır. Bu sırada tüm canavarlara rağmen Aimee’nin yanına gitmeye karar verir.

Love and Monsters’da Joel karakterine Dylan O’Brien hayat veriyor. Sevdiği kız olan Aimee olarak ise Matrix 4’ün yeni yıldızı olması beklenen Jessica Henwick karşımıza çıkıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Micheal Rooker, Ariana Greenblatt, Ellen Holman gibi isimler bulunuyor. Filmin yönetmenliğini Michael Matthew üstleniyor. Matthews’i ilk uzun metrajlı filmi Five Fingers for Marseilles’den tanıyoruz.

Love and Monsters’ın yapımcılığını Shawn Levy üstleniyor. Senaryosunda Matthew Robinson ve Brian Duffield’ın imzası bulunuyor. Filmin 16 Ekim’de sinemalarda gösterime girmesi bekleniyor.

FRAGMAN

mersin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.