Netflix’in Yeni Gerilim Filmi The Devil All The Time’dan İlk Fragman Geldi

Son dönemde özel yapımlarına çok ciddi bir kaynak ayıran Netflix’in bir sonraki filmi olan psikolojik gerilim filmi The Devil All The Time’dan ilk fragman geldi. Yapımın kadrosu yıldızlarla dolu.

Harry Potter filmlerinden tanıdığımız Harry Melling ve It filminde gördüğümüz Bill Skarsgard’ın yer aldığı yeni Netflix yapımı The Devil All The Time’dan ilk fragman geldi.

 

Donald Ray Pollock’un aynı adlı eserinden uyarlanacak olan bu psikolojik gerilim yapımında seyirciler, 2. Dünya Savaşı ile Vietnam Savaşı arasında geçen sürede yaşanan bir hikayeye tanık olacaklar. Savaştan sonra inançları sarsılan insanların hikayelerini izleyeceğimiz yapım kadrosuyla öne çıkıyor.

 

Savaştan geriye kalanlar

the devil all the time

Holland’ın karakteri olan Arvin Eugene Russell, dünyanın adaletsizliğine uyum sağlamayı reddeden bir genç olarak karşımıza çıkacak. Yeni gelen uğursuz vaiz Preston Teagardin (Robert Pattinson) ve çarpık şerif (Sebastian Stan), ailesini ve kendisini tehdit eden kötü güçlerle amansız bir mücadeleye giren Arvin ile yakın hareket edecek.

 

It filmiyle dikkat çeken Skarsgard ise kanser hastası karısını kurtarabilmek için umutsuzca dua eden, acılar içindeki bir savaş gazisini canlandırıyor. Bütün bunlar olup biterken hikayeye bir de seri katil karı koca ikilisi Jason Clarke ve Riley Keough da dahil oluyor. Amerikan otobanlarında model adayları bulan ikili fotoğraflar çekip insan öldürüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir