Project Power

Netflix’in süper kahraman temalı aksiyon filmi The Project Power’a yakından bakıyoruz. Jamie Foxx, Joseph Gordon-Levitt gibi önemli isimlerin yer aldığı film, bugüne kadar görmeye alıştığımız pek çok filmin tekrarı gibi

Netflix’in süper kahraman temalı aksiyon filmi The Project Power’a yakından bakıyoruz. Jamie Foxx, Joseph Gordon-Levitt gibi önemli isimlerin yer aldığı film, bugüne kadar görmeye alıştığımız pek çok filmin tekrarı gibi.

 

Netflix son yıllarda ana akımdan farklı süper kahraman filmleri çekmeye başladı. Alternatif süper kahraman filmleri diyebileceğimiz bu kategoride daha önce orgların polis memuru oldukları Bright ve ölümsüz bir grup insanın macerasını konu edinen The Old Guard gibi filmler gördük. Netflix’in bu kategoride yer alan son filmi olan görsel efektleriyle göz dolduran Project Power oldu, ​film 14 Ağustos’ta yayınlandı.

 

Project Power içeriğinden çok oyuncularıyla dikkat çekiyor. Zincirsiz (Django: Unchaned) filmi ile tanınan Jamie Foxx ve Başlangıç, Don Jon ve Snowden gibi filmlerle adını duyuran Joseph Gordon-Levitt’i başrollerde görüyorz. Filmi taşıyan ana unsur bu iki kaliteli oyuncu ve görsel efektler olurken, senaryo ve kurgu gibi bir diğer unsurların kalitesi için söyleyecek pek de iyi şeyler yok. Gelin hep beraber Project Power filmine yakından bakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.