The Midnight Gospel – Sıra dışı bir animasyon

The Midnight Gospel, ölmekte olan dünyalarda yaşayan varlıklarla röportaj yapmak için evinin rahatlığını terk eden, arızalı bir çoklu evren simülatörüne sahip bir uzay aracı olan Clancy’nin hikayesi. Yapımın ilginç ve farklı bir arka planı bulunuyor. Clancy’nin özellikle bugün yaşayan birinin insan durumunu temsil ettiği varsayılıyor. Yaşamındaki her şeyden kaçıyor, evren simülatörüne geri çekiliyor ve başkalarının hayatlarına giriyor. Detaylı bir inceleme yazısı yazılabilecek bir animasyon. Yetişkinlerin izlemesi için yapılan Adventure Time & Rick ve Morty gibi animasyonlu şovları ve BoJack Horseman & Disenchantment gibi Netflix animasyonlu şovlarını seviyorsanız bu yapımı da muhtemelen seveceksiniz.

İzleyici Görüşleri

  • Dizi çok yaratıcı; seslendirme yapanlar çok yetenekliydi; yapımın tasarımı çok iyi; şiddet ve kara mizah dokunuşları çok görkemli ve tabi karakterler çok harika. (TheMovieFan98)
  • Gerçekten bazı insanlarla insanlarla röportaj yapan bir şey yok… Animasyon bazılarının bahsettikleri şeyle ihç ilgili değil. Kesinlikle benzersiz ve garip… İyi mi? Bilmiyorum. Yani bundan nefret etmiyorum ama sadece konular ve bu konuların etrafındaki konuşmalarla ilgilenmiyorum. Yaşam ve ölüm, tanrı ve manevi şeyler hakkında konuşuyorlar. Bazı insanlar konuşmalarını derin ve derin düşünebilirler ama ben gerçekten düşünmüyorum. Gerçekten kendiniz izlemek zorundasınız. Bu konuda kesin iyi ya da kötü olduğunu sanmıyorum. Bu bir konuşma, dinlersiniz ve düşünürsünüz; işte bu kadar. (pongpat_team)
  • Din, varoluş ve genel inançlarla ilgili garip bir podcast… Ben seviyorum… Podcast’lari seviyorsanız, bu tam size göre! (mathildeeiken)
  • Görsel ve ruhsal olarak güzel. Nneredeyse her bölümün derin bir içeriği var. uzaklaşıyor. Her bölüm, kahramanımız için kendi kendine yeten hayali bir macerası olduğu için ayrı ayrı izlemek için de harika. Şiddetle tavsiye ederim. (colemarta)
  • Dizinin felsefi bağlamda verdiği poz sahte bir entelektüellik ve çöp. Bu şovun tek iyi şeyi animasyonları. Sessiz konuma getirin ve görsellerin tadını çıkarın. (kian-hosseinnia)

Orijinal adı: The Midnight Gospel

Tür: Animasyon, macera, komedi

Bölüm sayısı: 8

Süre: 25 dakika (ortalama)

IMDB puanı: 8,4

Ülke: Amerika

Yayın tarihi: 2020 – (devam ediyor)

Yapımcı: Duncan Trussell

Seslendirmeler: Phil Hendrie, Duncan Trussell, Joey Diaz, Doug Lussenhop

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir