Zebun film

Günümüzde Türk korku filmleri arasında yerini almak amacıyla Mesut erbaş ve Hakan Yusufoğluları yönetmenlik koltuğun yerini almaktadır. 18 Eylül 2020 tarihinde vizyona girmesiyle birlikte birçok kişinin dikkatlerini üzerine çekmeyi başarmış filmler arasında bulunmaktadır. Birçok kişinin büyük bir keyif içerisinde izleyeceği Zebun filmi eleştirmenler tarafından önerilmektedir. Gündemimize gelen Zebun filmi birçok kişinin korkulu rüyası olmayı başaracaktır.
Korku film severlerin zevk alarak izleyecekleri filmler arasında yerini alarak çok kısa bir süre sonunda izleyicileri ile buluşarak gündemimize gelecektir. Sizlerin de mutlaka izlemesi gereken filmler arasında yerini alacak ve izleyicilerini bir hayli etkileyecek olağanüstü filmler arasında bulunarak gündemimize gelecektir.

Zebun Filminin Konusu

Zebun, görmüş olduğu halüsinasyonlar ile birlikte hayatı kararan bir gencin hikayesini konu ederek karşımıza çıkmaktadır. Başarılı bir iş insanı olarak hayatımıza gelen Kenan, eşi Esma ve küçük kızı ile birlikte yaşam mücadelesi vermektedir. Gittiği bir iş gezintisi ile birlikte döndüğünde bir takım tuhaflıklar ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu tuhaflıklara anlam veremeyerek iş yoğunluğundan kaynaklandığını düşünür. Ancak Halüsinasyon görmeye başlamasıyla birlikte hayatını kontrol edemez bir hale gelmektedir. Bu durumu en yakın arkadaşı Burak’a anlatmaktadır. Burak sayesinde önce Psikoloğa sonrasında da bir hocaya gidecektir. Ancak artık Kenan’ın hayatı eskisi gibi olmayacaktır. Kenan bu kabustan kurtulmak amacıyla gerçekler ile yüzleşmek istemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.