Colony – İnsanlar Uzaylıların Kolonisi Haline Gelmişti

Colony yakın bir gelecekte geçiyor. Lost Angeles uzaylılar tarafından işgal edilmiştir. Will Bowman isimli eski bir FBI ajanı hem kendisi hem de ailesini hayatta tutmaya çalışmaktadır. İnsanların bir kısmı bu yeni düzenle yani işgal hükümetiyle anlaşarak ve onlarla işbirliği yaparak düzenin getirdiği faydalara ulaşmakta diğer bir kısmıysa düzeni kabul etmeyerek ona karşı isyan etmektedir. Dizinin başrollerinde Lost dizisinde James ‘Sawyer’ olarak seyrettiğimiz Josh Holloway ve The Walking Dead dizisinde Lori Grimes rolünde izlediğimiz Sarah Wayne Callies yer alıyor.

İzleyici Görüşleri

  • Bu serinin bitmeden iptal edilmesi için uğraşan ne kadar insan var. ABD tarafından bir daha asla bir seriye başlanmayacak. (claudew-72515)
  • Evet, bu yüksek bütçesi olmayan bir TV şovu. Bu yüzden her bölüm çılgın bilimkurgu seti parçalarıyla dolu değil. Evet, ilk sezona biraz ağır karakterlerle başlıyor ve evet, ilk bölümler daha önce gördüğünüz bazı serileştirilmiş polis şovlarına çok benziyor. Ve evet, uzaylıları görmüyorsunuz – ilk başta. Ama mağazada çok daha fazlası var. Bu diziye şans verirseniz, bazı beklenmedik kırılmalar ve harika aksiyonlarla çok farklı yönlere gittiğini görebilirsiniz. İşler çok ilginç şekillerde değişiyor ve karakterler çok daha gerçek oluyor. (arthurcooper)
  • Bu seri sadece bilimkurgu değil, aynı zamanda bir ailenin kendisini korumak için neler yapabileceği veya bir insanın kurban edebileceği şeyler gibi insan ilişkilerini de ele almaktadır. İçinde hem aksiyon hem de duygu var. Ne yazık ki, bu bitmemiş bir hikaye. Umarım yeni bölümler gelir. (sumerahmet-95326)
  • Neden bu dizi iptal edildi? Televizyondaki en iyilerden biriydi. Bu bir final değildi! Daha bitmedi. Çok daha fazlası olabilir. Nelerin görülmesi ve nelerin olmaması gerektiğine karar verenler kimler? (rasalt)
  • İlginç karakterlerle yazılmış çok iyi bir gösteri. Dizinin hikayeyi çözmeden iptal edilmesi garip görünüyor, ancak diğer tüm çöpleri yenileyin. (jarroddmarriott)

Orijinal adı: Colony

Tür: Aksiyon, macera, drama

Bölüm sayısı: 36 (3 sezon)

Süre: 42 dakika (ortalama)

IMDB puanı: 7,4

Ülke: Amerika

Yayın tarihi: 2016- 2018

Yapımcılar: Ryan J. Condal, Carlton Cuse

Oyuncular: Josh Holloway, Sarah Wayne Callies, Peter Jacobson, Tory Kittles, Isabella Crovetti, Alex Neustaedter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir