Dangerous Lies – Tehlikeli Yalanlar (2020)

Dangerous Lies (tehlikeli yalanlar), Netflix’te yayınlanan bir drama, gizem ve gerilim filmi. Zengin yaşlı bir adam öldükten sonra tüm servetini kimsenin beklemediği bir şekilde yeni bakıcısına bırakır. Ancak bu servet bakıcı çok tehlikeli bir aldatma ve cinayet ağının içerisine çekecektir. Hayatta kalabilmesinin tek yolu sevdiği insanların bile güdülerini doğru bir şekilde sorgulamaktan geçmektedir.

İzleyici Yorumları

  • Bu, nasıl ve neden yapıldığını gerçekten merak ettiğiniz bu filmlerden biri. Sıfır heyecan, senaryo hataları ve sıkıcı “gerilim”… Film anlamsız. (Vaki1234)
  • Artık insanların ne beklediğinden emin değilim? Sanki hiçbir şey yeterince iyi değil. Bu, tekrar tekrar izleyeceğim bir başyapıt mıydı? Hayır. Bir buçuk saat öldürmek iyi bir yol muydu? Evet. Film yeterince eğlenceliydi. İyi olmak için her şeyin gişe rekorları kıran malzeme olması gerekmez. Ve oyunculuğu eleştirenler? Hangi filmi izlediklerinden emin değilim, ama oyunculuk iyiydi. Göz atın ve kendiniz karar verin. Film ilk 20-30 dakika içinde sizi yakalamazsa hemen kapatabilirsiniz.
  • Kağıtta ve fragmanda harika geliyordu, ancak izlemeye geldiğinde çok daha iyi olabileceğini gösterdi. Hayal kırıklığına uğratan ve gerçek bir gizem gerilim filmi olmaktan çıkan başka bir Netflix orijinal filmi. (pranayjalvi)
  • Olumsuz eleştirilere inan. Ne düşünüyordun Netflix??? (kristinesklarz)
  • Tavan arasında cansız bir beden bulunduktan sonra dakikalarca hiçbir şey yokmuş gibi kocanızla sohbet ediyorsanız, devam edin ve izleyin. (bloodyleo)
  • Zaten zamanımı boşa harcadım, lütfen kendinizinkini boşa harcamayın, gördüğüm en kötü film, en kötü performanslar, her şey en kötü. (eugeniadipaolo)
  • Netflix’ten sıkıcı bir film. Karakterler sade ve olaylar tahmin edilebilir. Bu filmi izlemek, on yıl önce kötü bir gerilim filmi izlemek gibiydi. Bu filmi geçin. (nambivp-33248)
  • Muhtemelen bir süredir gördüğüm en kötü film, kesinlikle yılın en kötüsü. Konu yok. Oyunculuk korkunç oyunculuk. (i_am-thewalrus)

Orijinal adı: Dangerous Lies

Tür: Drama, gizem, gerilim

Süre: 1 saat 36 dakika

IMDB puanı: 5,2

Ülke: Amerika

Yayın tarihi: (2020)

Yönetmen: Michael Scott

Senaryo yazarı: David Golden

Oyuncular: Nick Purcha, Joe Costa, Camila Mendes, Briana Skye, Briana Skye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.