Cinayet Süsü – Aksiyon ve Komedi Bir Arada

Cinayet Süsü, aksiyon ve komedi türündeki bir yapım. Cinayet dedektifleri çok farklı bir davayı çözmekle görevlidir. Bu gizemli seri katil, her yerde boyalar, işaretler ve şiirler ile gülünç bir şekilde dekore edilmiş suç sahneleri meydana getirmektedir. Ekip, ülkenin bu en gizemli cinayet vakasını, en yanlış yöntemleri kullanarak çözmeye çalışır. Bu sırada yaşanan utanç verici durumlar, katilin yakalanamamasına sebep olur. Diğer taraftan ekip arasında başlayan yasak bir aşk ortalığı iyice karıştıracaktır.

Cinayet süsü kadrosunda Ugur Yücel ve Binnur Kaya gibi isimleri  barındırıyor. Film 25 Ekim 2015’te sinemalarda gösterilmişti. Şu an Netflix platformundan seyredilebiliyor.

İzleyici Yorumları

  • Ne yazık ki bundan daha fazlasını bekliyorum. Açıkçası film bize ne söyleyeceğinden emin değildi. Bu ekibin ilk sinema filmini daha çok beğenerek izledim. Ama bu filmden yüksek beklentiniz olmadan onun tadını çıkarabilirsiniz. (meliherdogan-60217)
  • Bu komik film için gerçekten ciddi yorumlar gördüm. Çocuklar sakin olun ve rahatlayın. Sadece bir komedi gördüğünüz gibi. Komediler her zaman gerçek hayatı ve mükemmel zihniyeti takip eder mi? Ben öyle düşünmüyorum. Cengiz Bozkurt’u özellikle seviyorum. Gülerken ağladım. Filmin müziği de şaşırtıcı! Ali Atay’a ve bunu destekleyen ya da katkıda bulunan herkese gidin. Bu olumsuz yorumlardan dolayı biraz duygusal olabilirim ama tek nedeni bu filmi gerçekten sevmem ve tüm bu yorumlara inanamadım. (fethiyesilver-22066)
  • “Ölümlü Dünya” dan sonra bu filmi izlemeden önce beklentilerim çok yüksekti. Şimdi Ali Atay bu seviyeyi yükseltti. Hikaye popüler suç filmleri temelinde ve sahnelerin çoğunun sonunda saçma dedektif hikayelerine atıfta bulunuyor. Cengiz Bozkurt, yani “Erdal Bakkal”, mizahı tamamen yöneten yorgun bir dedektif olarak mükemmeldi. Feyyaz Yiğit ve Binnur Kaya harika bir çift ve garip aşıklardı. Atay’ın bir sonraki filmini sabırsızlıkla bekliyorum. (zorzobit)
  • Sinemaya biraz yüksek beklentilerle geldim… Oyuncular harika ve beni daha önce güldürdüler. Ama bu filmde bu senaryolar ve diyaloglar beni de bir film yapmaya çalışmam gerektiğini düşündürüyor… Ben ve arkadaşlarımın çoğu daha iyi şakalar yazabiliriz. (cansendan)

Orijinal adı: Cinayet Süsü

Tür: Komedi

Süre: 1 saat 52 dakika

IMDB puanı: 7,3

Ülke: Türkiye

Yayın tarihi: 25 Ekim 2019

Oyuncular: Ugur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yigit, Mert Denizmen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir