Dérapages – Karanlık Kadrolar Dizisi

57 yaşındaki Alain Delambre, geçirdiği altı yıllık işsizlik dönemi edeniyle yıpranmış ve aşağılanmış bir üst düzey yöneticidir. Alain Delambre’ye prestijli bir şirket tarafından cazip ve para getirisi yüksek bir iş teklifi yapılıyor. Ancak Alain çok geçmeden büyük ve kurumsal bir oyunun içerisinde bir piyon olduğunu anlayacaktır. Karanlık Kadrolar Ziad Doueiri’nin yönettiği bir suç ve drama dizisi.

İzleyici Görüşleri

Hayal kırıklığına uğramış, çaresiz, öfkeli 50+ işsiz bir aile adamı hakkında bir hikaye… Mevcut ekonomik ve finansal sistem ve onların ortaya çıkardığı haksız çalışma koşulları nedeniyle oluşan sefaletten kurtulmak için “alışılmadık” adımlar atan ve kanun dışı yollara sapan bir adam… Bazı eksilerim olsa da tüm bölümleri birden izlemek zorunda kaldım. Harika aktörler ve hikaye gelişimi… Umut verici bir Fransız yapımı… (mapika)

Güzel bir dizi… İyi yönetilemiş. Sağlam performanslar var dizide. Bir oyuncu olarak futbolcu olduğundan çok daha iyiydi. Tüm aktörler de çok çok iyiydi. (pgsgfda)

Harika dizi, Eric Cantona mükemmel bir oyuncu, onun bir oyuncu olduğunu asla bilmiyordum! Hikaye sizi ekrana bağlıyor. Fransızca izleyin. (corsicalaan)

Orijinal adı: Dérapages

Tür: Drama, gerilim, suç

Bölüm sayısı: 6

Süre: 52 dakika (ortalama)

IMDB puanı: 7,2

Ülke: Fransa

Yayın tarihi: 2020 – (devam ediyor)

Yapımcı: Ziad Doueiri

Oyuncular: Eric Cantona, Suzanne Clément, Alex Lutz, Gustave Kervern, Alice de Lencquesaing

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir