Devam Filmi “After We Collided”dan Fragman yayinlandi

Romantik dram filmi After We Collided’dan fragman geldi. Geçtiğimiz yıl sinemalarda gösterime girerek başarı yakalayan After filminin ardından After We Collided, merakla bekleniyordu. Film, 2014’te okuyucu karşısına çıkan kitapta uyarlandı. Devam halkasında Josephine Langford ve Hero Fiennes Tiffin’e Dylan Sprouse eşlik ediyor.

Roger Kumble’ın yönetmen koltuğuna oturduğu After We Collided’ın konusu ise şöyle: Hardin tarafından hayal kırıklığına uğratılan Tessa, yine de ondan uzak kalmayı başaramaz. Hardin’i aklından çıkaramasa da onun yapacağı bir hatayı daha kabullenemeyeceği için kendini derslerine, işine vermeye çalışır. Bu sırada Tessa’nın çalışma arkadaşı Trevor, genç kadınla yakından ilgilenir ve Tessa bu ilgilen fazlasıyla memnundur. Tessa’yı kaybettiğini düşünen Hardin, kirli geçmişinden ve travmalarından ancak onun sayesinde kurtulabileceğine inanır ve Tessa’yı geri kazanmak için çabalar.

Erotik film kategorisine alabileceğimiz After serisi, After We Collided filmiyle kaldığı yerden devam ediyor. Filmin oyuncu kadrosunda  Safe ve Cleaning Up dizilerinden tanıdığımız, ayrıca Harry Potter’ın genç Lord Voldemort’unu canlandıran oyuncu Hero Fiennes; Wolf Creek, Wish Upon gibi yapımlarda görme imkanı yakaladığımız Josephine Langford; yeni bir karakterle karşımıza çıkacak olan Dylan Sprouse; Louise Lombard, Candice King, Charlie Weber, Selma Blair gibi isimler bulunuyor.

After We Collided’ın aslında Mayıs ayı içerisinde vizyona girmesi planlanıyordu. Ancak coronavirüs salgını buna engel oldu. Şimdi ise 18 Eylül tarihi takvimlerde işaretlendi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.