Emily in Paris Dizi İncelemesi

2 Ekim 2020 tarihinde Netflix’te ilk gösterimini gerçekleştiren Emily in Paris, komedi ve drama türünde bir internet dizisidir. Amerikan yapımı olan bu dizi daha önce Sex and The City dizisinin de yaratıcılığını üstlenmiş, yazarlık ve yönetmenlik yapan Darren Star tarafından tasarlanmıştır. Dizinin yönetmenliğini ise dünyaca ünlü Andrew Fleming yapmaktadır.

Dizinin hikayesi Fransa’nın başkenti olan Paris’te geçmektedir. İlk çıktığı andan itibaren büyük coşku uyandıran Emily in Paris’in kadrosunda birbirinden başarılı oyuncular bulunuyor. Dizinin başrolünde daha önce büyük ses getiren Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri adlı filmde isminden söz ettiren Lily Collins bulunuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Lily Collins haricinde Ashley Park, Filipin Leory-Beaulieu, Lucas Bravo, Samuel Arnold, Camille Rezat ve Bruno Gouery adlı oyuncular yer alıyor.

Emily in Paris Konusu

Gerek oyuncu kadrosu gerekse hikayesiyle ilgi ve merakla beklenen Emily in Paris konusu özellikle komedi ve drama severleri oldukça etkilemiştir. İşiyle ilgili bir fırsat için Paris’e yerleşen genç ve hırslı bir kadın olan Amerikalı Emily, saygı gören bir Fransız firmasına Amerikan bakış açısıyla yenilik ve değişim getirmek üzere görevlendirilir. Emily’nin hem yeni kariyeri, yeni arkadaşlıkları hem de yaşadığı kültür çatışması yerleştiği bu yeni şehirde zorluklar yaşamasına sebep olmaktadır. Ünlü bir pazarlama şirketinde çalışan Emily Cooper, hayallerin şehri Paris’te yakaladığı kariyer fırsatı sonrasında kurduğu yeni arkadaşlıklar ve yeni aşk hayatıyla macera dolu bir hayata atılacaktır.

Emily in Paris Oyuncuları ve Karakterleri

Emily in Paris dizi kadrosundaki oyuncular aşağıdaki karakterleri canlandırmaktadır.

  • Lily Collins: Emily Cooper
  • Ashley Park: Mindy Chen
  • Camille Rezat: Camille
  • Bruno Gouery: Luke
  • Lucas Bravo: Gabriel
  • William Abadie: Antoine Lambert
  • Yohan Levy: Roman
  • IsIsaiah Hodges: Grey Space
  • Roe Hartrampf: Doug

Emily in Paris Fragmanı İzle

Oyuncuları ve hikayesiyle ses getiren Emily in Paris, dizisinin fragmanı yayınlandı. Netflix tarafından yayınlanan resmi fragmanda Emily Cooper hem güzelliğiyle hem de yeteneğiyle hayranlık uyandırıyor! Henüz taptaze bir dizi olan Emily in Paris, birinci sezonuyla izleyicilerine sürükleyici bir seyir sunuyor.

Emily in Paris 2. Sezon Ne Zaman?

Büyük kitleler tarafından sevilerek izlenen romantik komedi türündeki dizinin fanları tarafından merak edilen soru emily in paris devam edecek mi? 2. sezonu şuanda çekim aşamasında. Netflix tarafından net bir tarih belirtilmemiş olsa da, Aralık ayında yayına girmesi beklenmektedir.

Emily in Paris Benzer Diziler

Netflix’te benzer türdeki izleyebileceğiniz romantik komedi türündeki diğer en iyi 5 dizinin IMBD puanına göre sıralaması aşağıdaki gibidir.

Cobra Kai (IMDB 8.7)
Julie and the Phantoms (IMDB 8.3)
New Girl (IMDB 7.7)
Ratched (IMDB 7.4)
The Duchess (IMDB 6.8)

Emily in Paris Türkçe Dublaj İzle

Orjinal Netflix yapımı olan dizi ülkemizde Türkçe ve İngilizce dillerinde izlenebileceği gibi; Arapça, Yunanca, İngilizce ve Türkçe alt yazı dil seçenekleri ile de izlenebilmektedir. İzlemek için Netflix hesabınızla giriş yapmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.