Eternals(2020) – Konusu Oyuncuları ve Fragman

Eternals(2020)  Konusu

Yılın en beklenen Marvel Filmlerinden biri olan Eternals  kelimenin tam anlamıyla yıldızlar geçidi olacak, Angeline Jolie, Salma Hayek, Don Lee ve Game of Thrones’tan yakinen tanıdığımız Kit Harington bu isimlerden bir kaçı.

Bilmeyenler için, Eternals seviyesinde ki mutantlar Marvel Evrenindeki en kadim varlıklardan ve oldukça güçlüler,  Bunlara örnek olarak Thanos ve Galaksi Koruyucularından Star Lordun babası Ego  gösterilebilir.

Jack Kirby’nin çizgi romanlarına dayandırılan filmde, Deviantslar ve Eternaller arasında ki bu destansı savaşın yönetmeni Chole Zhao olacak.

Eternals Oyuncuları

Filmin başrollerinde Girl, Interrupted, Sahtekar ve son dönem Malefiz gibi filmlerde yer alan Oscar ve Altın Küre Ödüllü oyuncu Angelina Jolie (Thena) yer alıyor. Filmde ayrıca Game of Thrones evreninden tanıdığımız iki yakışıklı isim Kit Harrington(Dane Whitman) ve Bodyguard isimli diziden tanıdığımız Richard Madden (Ikaris)  de yer alıyor. Büyükler 2, Belalı Tanık gibi isimlerde yer alan Selma Hayek’de (Ajak) filmin kadrosunda. Filmde ayrıca Kuamail Nanjiani, Barry Keoghan, Brian Tyree Henry ve Lauren Ridloff gibi isimlerde yer alıyor.

Eternals Fragman

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir