Thor 4 Love and Thunder(2021) Konusu ve film hakkında

Thor4 – Love And Thunder – 2021

Başrolünde Natalie Portman’ın olacağı yeni thor filmi önümüzdeki yıl izleyici ile buluşacak.   Filmde Mighty Thor karakterine hayat veren Portman’a, yine serinin diğer filmlerinden tanıdığımız,  Chris Hemworth eşlik edecek. Dişi Thor’un neler yapabileceğini merakla bekliyor olacağız.

Marvel hayranlarını heyecanlandıran filmin, Ara hat filmi olması ve  Jason Aaron’un aynı isimli çizgi romanından esinlenilmesi, yeni filmlerin yolda olduğunun habercisi, Muhtemelen End Game’de olduğu gibi bu filmler,  başka bir anahikayeye bağlanacak.

Thor4 – Love And Thunder Hakkında

Thor 4 Love and Thunder fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Thor 4 Love and Thunder filminin çekimlerinin 2021 yılının ilk aylarında başlayacağını söylemiştik. Heyecan yaratan bir fragman için en azından filmin büyük bir kısmının tamamlanması bekleniyor. Bu nedenle bir fragman ile en erken 2021 yılının sonlarında karşılacağımız tahmin ediliyor. Ancak film ile ilgili farklı görseller ile çok daha yakın bir zamanda karşılaşabiliriz.

Sizin için Thor: Love and Thunder konusu, fragmanı, oyuncu kadrosu hakkında bilinen tüm detayları anlattık ve ne zaman çıkacak sorusunu yanıtladık. Thor karakterinin dördüncü solo filminde pek çok sürpriz isimle beraber seyirciyi oldukça farklı bir hikaye bekliyor. Yeni film ile buluşana kadar heyecanınızı canlı tutmak için diğer Thor filmlerini tekrar tekrar izlemek keyifli bir maraton olacaktır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.