Gitmesine izin ver filmi

Gitmesine İzin Ver, izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Usta oyuncular Diane Lane ve Kevin Costner’ı bir araya getiren suç, gerilim ve dram filmi “Gitmesine İzin Ver”den fragman paylaşıldı. Larry Watson’ın kitabından uyarlanarak beyaz perdeye aktarılan Gitmesine İzin Ver’in fragmanında tehlikeli bir ailenin yanında yaşayan torunlarının peşine düşen bir çifti izliyoruz.

Gitmesine izin ver oyunculari

Orijinal adıyla Let Him Go’nun konusu ise şöyle: Oğullarını kaybeden çift, Montana’daki çiftliklerinden ayrılarak Dakota eyaletlerinde medeniyetten uzakta yaşayan tehlikeli bir aileyle birlikte kalan genç torunlarını kurtarmaya karar verir. Ailenin yanına varan çift, tehlikeli ailenin torunlarını serbest bırakma gibi bir niyeti olmadığını çok geçmeden anlar.

Suç gerilimi Let Him Go’nun oyuncu kadrosunda Diane Lane ve Kevin Costner’ın yanı sıra Lesley Manville, Kayli Carter, Booboo Stewart, Jeffrey Donovan gibi isimler bulunuyor. Lane ve Costner, aynı zamanda Man of Steel’de Martha ve Jonathan Kent çiftine hayat vermişti. Let Him Go’nun yönetmen ve senaristliğini Monte Carlo, The Family Stone ve Big Eden ile tanınan Thomas Bezucha üstlendi.

Gitmesine izin ver ne zaman cikacak

Gitmesine İzin Ver, 6 Kasım 2020 tarihinde ülkemizdeki izleyicileriyle sinemalarda buluşmaya başlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.