The Barbarians Hakkında, Konusu ve Fragman

The Barbarians Hakkında

Roma İmparatorluğu’na bağlı güçler ile Cermenlerin karşı karşıya geldiği Teutoburg Ormanı Savaşı sırasında geçen Barbarians dizisinden tanıtım fragmanı yayınlandı. Netflix’te yayınlanacak dizi, 23 Ekim’de izleyici ile buluşacak.

Orijinal içerikler üretmeye başladığı günden beri farklı türlerdeki dizileri izleyiciyi ile buluşturan Netflix, son yıllarda tarihi yapımlara ağırlık vermiş ve bu doğrultuda Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethetme sürecini konu alan Rise of Empires: OttomanRoman Empire, The Last Czars, Age of Tanks gibi tarihi ve savaş temalı dizileri izleyici ile buluşturmuştu.

16 Ekim’de Fransız İhtilali sırasında geçen korku dizisi La Révolution’ı yayınlayacak olan Netflix’ten önümüzdeki haftalarda yeni bir tarihi dizi daha geliyor: The Barbarians!

The Barbarians Konusu

Milattan sonra 9’da Roma İmparatorluğu’na bağlı güçler ile Cermenler arasında meydana gelen Teutoburg Ormanı Savaşı sırasında geçen dizi, Cermen kabilelerinin Roma İmparatorluğu’nun yayılmasını durdurmaya çalıştığı süreçte kaderleri iç içe geçen üç gencin yaşadıklarını izleyiciye aktaracak.

Arne Nolting, Jan-Martin Scharf ve Andreas Heckmann‘ın yaratıcısı olduğu dizinin yönetmen koltuğunda Barbara Eder ve Vikings dizisinin bazı bölümlerine imza atan Steve Saint Ledger oturuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda A Most Wanted Man ve Sense8 gibi yapımlarında rol alan Bernhard Schütz, David Schütter, Laurence Rupp gibi isimler yer alıyor.

Altı bölüm şeklinde yayınlanacak olan ve konusuyla merak uyandıran dizi, 23 Ekim‘de izleyici ile buluşacak.

The Barbarians Fragman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.