Hulu Filmi

The Purge’ün komedi versiyonu The Binge geliyor!

Jeremy Garelick yönetmenliğindeki gençlik filmi The Binge’den fragman paylaşıldı. Vince Vaughn ve Skyler Gisondo’yu başrolünde izleyeceğiniz film, bir Hulu komedisi olarak karşımıza çıkıyor. Filmin fragmanında yılda yalnızca bir gün alkol ve uyuşturucunun serbest olduğu bir yere gidiyoruz. Bu haliyle The Purge’ün cinayet yerine uyuşturucu konulmuş şeklini izleyeceğiz gibi görünüyor.

Supermansion’ı kaleme alan Jordan VanDina’nın yazarı olduğu The Binge’in konusu ise şöyle: Çok da uzak olmayan bir gelecekte, yılda sadece bir gece hariç tüm içki ve uyuşturucular hükümet tarafından yasaklanır. On sekiz yaşına yeni giren Griffin, Hags ve Andrew, tüm hayallerini gerçekleştirebilecekleri yılda bir kez düzenlenen “Binge Party”ye gidecekleri günün gelmesini sabırsızlıkla bekler. Sonunda parti için yola çıktıklarında, karşılarına çıkan sorunların birlikte üstesinden gelmeye çalışırlar. Bu süreçte arkadaşlıkları test edilen, aşk acısını öğrenen gençler için kesin olan şey, Binge Party”ye katıldıktan sonra hayatlarında hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağıdır.

 

The Binge’in oyuncu kadrosund True Detective, Hacksaw Ridge, Couples Retreat gibi yapımların yıldızı Vince Vaughn ve Santa Clarita Diet ve Booksmart ile üne kavuşan genç oyuncu Skyler Gisondo’nun yanı sıra Dexter Darden, Eduardo Franco, Grace Van Dien, Esteban Benito gibi isimler bulunuyor. The Binge’in yönetmenliğini ise The Wedding Ringer, The Break Up gibi genellikle komedi yapımlarını yöneten Jeremy Garelick üstleniyor.

The Binge, 28 Ağustos’ta Hulu üzerinden izleyicileriyle buluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.