Öğretmen Dizisi 5. Bölümde Neler Yaşanacak?

Öğretmen dizisinin 5. bölümünde aklımızdaki pek çok sorunun cevabını alma imkanımız olacak. Ama tabi ki bunların üzerine başka soru işaretleri eklenecek kaçınılmaz olarak… Bölüm sonunda gerçekten şok edici iki önemli bilgi öğrenmiş olacağız… Bunların ne olduğunu biraz sonra anlayacaksınız.

Bu bölümün en önemli bence özelliği tüm bölümün sadece birkaç saat içerisinde gerçekleşecek olaylar anlatması olacak. Ancak geçmişe sıkça flashback yapılacağı için bölüm yine biraz karışık… Ben tane tane anlatmaya çalışacağım ama dikkatli dinlemekte yarar var. Çünkü bu bölüm karşımızda yine çok bilinmeyenli denklemlerin kesişim kümesi bulunuyor…

Hatırlarsanız Akif öğretmen sınıfın ortasında bayılmıştı. İşte bölüm açılışı tam olarak buradan başlayacak ve saatin kaç olduğu bölüm boyunca defalarca gösterilecek. Bölüm başlangıcında saat 10:30 civarında olacak.

Gizem Akif öğretmen kendisine gelene kadar neredeyse hiçbir zaman onun başından ayrılmayacak. Öğrencilerin bir kısmı Akif öğretmenin odasının kapısını açmaya çalışacak. Önce başarısız olsalar da büyük olasılıkla şişman öğrencinin yani Fiko’nun sağlam bir omuz vuruşuyla kapı açılacak.

Öğrencilerin en büyük amacı telefonlarına ulaşmak, Akif öğretmenin baygın olduğunu polislere söylemek oradan çıkmaktır. Bir diğer amaçları tabi ki kayıp arkadaşlarına ne olduğunu öğrenmek… Kapı açılınca tüm öğrenciler telefonlarına kavuşacak ve bir öğrencinin babası yoluyla polislere “Akif öğretmen baygın. Çabuk içeriye girin…”diye mesaj gönderecekler. Polis amiri Metin ekibi biraz oyalasa da sonunda üstten gelen bir telefon gelecek. Ekipler içeriye girmek için hazırlık yapacak…

Onlar hazırlık yaparken Ateş ve diğerleri odayı didik didik arayacak ve aşağıya açılan gizli kapıyı bulacaklar. Biraz uğraştıktan sonra orayı da açıp alt kattaki arkadaşlarına ulaşacaklar. Onlara ulaşacaklar ama orada bulunan Tuğrul ve diğerleri öyle dışarıya çıkmak için çok hevesli görülmeyecekler. Hatta Tuğrul: “Biz burada okulun içinde kalmak istiyoruz…” diyecek. Bu arada flashback yapılacak ve 3. Bölümün sonuna gidilecek. Orada Akif öğretmen hepsiyle bir konuşma yapmış.

Konuşmanın içeriğinde şok bir bilgi var…

Öğretmen dizisi 5. bölüm incelemesinin tamamını 25. Kare Youtube kanalından seyredebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.