Outer Banks – Dizisi konusu ve detayları

Outer Banks dizisi Kuzey Karolina sahilinde bulunan tatil beldesi Outer Banks’de yaşayan bir grup gencin (Yoksullar) başından geçenleri anlatıyor. Şiddetli bir kasırga nedeniyle bölge yaz mevsimi boyunca elektriksiz kalır ve bu sırada bir yasa dışı olaylar artış gösterir. Bu durum gençleri hayatlarını değiştiren kararlar almaya zorlar. Uğruna büyük riskler alınacak bir hazine avı; Yoksullar grubu ile onların rakipleri arasında büyüyen anlaşmazlıklar macera dolu olayların yaşanmasına neden olacaktır.

İzleyici Görüşleri

  • Hazine avı yapımlarını sevdiğim için bu ilgimi çekti. Sinematografisi harikaydı. Karakterler; yaz tatillerinde süper zengin çocuklara karşı yoksul gençler… Birinci sezon için umut verici bir başlangıçtı. (caseyladner-85975)
  • Bu dizide minibüsün içerisinde ürkütücü bir manzarada gizemleri çözen genç çocukları var. Erkekler yakışıklı, kızlar sevimli. Eksik olan tek şey bir köpek. (rsoldwestguns)
  • (yorum spoiler içeriyor) Bu Netflix dizisi, karantina sırasında iyi bir zamanda çıktı, bu yüzden çok fazla yorum almalı. Bu kesinlikle gençleri hedef alan bir dizi. Oyunculuk aslında böyle bir yapım için oldukça sağlam ve karakterler çok ilginç. Sezonun ilk 7 bölümü tamamen kayıp bir hazine aramakla ilgili ve şaşırtıcı. İlk 7 bölümü çok sevdim gibi. Son üç bölümde tamamen yeni bir yön alıyor ve çok sinir bozucu. Polisler televizyon polisleri gibi davranmaya başlıyor ve soruşturma bile yapmıyorlar. Ayrıca, bu adada hiç kimsenin cep telefonu yok mu? Telefon olmasaydı bile onları wifi üzerinden kullanabileceğiniz bir tür cihaz olurdu mutlaka. Ancak bu dizi izleyicinin aptal olduğunu varsaymayı seviyor, bu yüzden bunların hiçbirini açıklamıyorlar. (goal-82068)
  • Bu diziyi seviyorum. Bana Paul Walker’la Into The Blue’u hatırlatıyor. Sonuçta mükemmel bir dizi. (afb_bellman)
  • Bu şov ve başka bir şey olmaya çalışmıyor. Modern ve cep telefonları vb kullanılmıyor gibi yorum insanlar gelince… İlk bölümde büyük bir kasırga neredeyse tüm elektrik hatlarını kesiyor. Cep telefonu kullanmayan kişilerden şikayet etmek aptalca… (peter-98777)

Orijinal adı: Outer Banks

Tür: Aksiyon, suç, drama

Bölüm sayısı: 10

Süre: 50 dakika (ortalama)

IMDB puanı: 7,7

Ülke: Amerika

Yayın tarihi: 2020 (devam ediyor)

Yapımcılar: Shannon Burke, Jonas Pate, Josh Pate

Oyuncular: Chase Stokes, Madelyn Cline, Madison Bailey, Jonathan Daviss, Rudy Pankow

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir