The Outsider Konusu Fragman ve Oyuncular

The Outsider Dizisinin Konusu

The Outsider‘ın konusu ise şöyle: 11 yaşındaki bir çocuğun hunharca katledilen cesedi bir parkta bulunur. Görgü tanıkları ve cesetten alınan parmak izleri Flint City adındaki kentin en saygın adamlarından birini işaret etmektedir. Cinayetin baş şüphelisi olarak görülen kişi, Küçükler Ligi koçu, İngilizce öğretmeni, iyi bir eş ve iki kız babası olan Terry Maitland’ın ta kendisidir. Soruşturmanın başına geçen dedektif Ralph Anderson düzenlediği bir operasyonla halkın gözleri önünde Terry Maitland’ı tutuklar. Terry, her ne kadar suçsuz olduğunu açıklamaya çalışsa da dava aleyhinde ilerlemektedir. Ancak araştırma devam ettikçe ortaya çıkan gerçekler ve Tery’nin olay gecesi ile ilgili anlattıkları davanın tüm seyrinin değişmesine neden olur.

The Outsider Dizisinin Oyuncuları

The Outsider dizi kadrosunun en önemli iki odak noktasını dedektif ve Terry oluşturuyor. Terry karakterine başarılı oyuncu Jason Bateman can veriyor. Ayrıca dedektif Ralph Anderson karakterini beğenilen aktörlerden Ben Mendelsohn canlandırıyor.

The Outsider dizisinin Bill Camp, Jeremy Bobb, Paddy Considine, Mare Winnigham, Yul Vazquez, Cynthia Erivo, Derek Cecil, Julianne Nicholson gibi müthiş bir oyuncu kadrosu bulunuyor. Oyunculuk ve karakterlerin kişisel uyumu açısından gerçekten dikkat çeken bir yapım olarak değerlendirilebilir.

The Outsider Dizisinin Fragmanı

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir