Vizyondaki Filmler: “After Paramparça”, “Scoob”, “Radyoaktif”(2020)


 Bu haftanın vizyon filmler, beş yeni yapımdan oluşuyor. Rosamund Pike’lı Radyoaktif’ten wordpadd serisinden uyarlanan After Paramparça’ya önemli yapımlar bu hafta da sinemalardaki yerini alıyor. Ayrıca animasyon filmi Scoob, yerli komedi Ben Böyle Şansın ve aksiyon filmi Ajan Jade Black, izleyici karşısına çıkacak.

After Paramparça / After We Collided

Devam filmi After Paramparça’da Hardin tarafından hayal kırıklığına uğratılan Tessa, yine de ondan uzak kalmayı başaramaz. Hardin’i aklından çıkaramasa da onun yapacağı bir hatayı daha kabullenemeyeceği için kendini derslerine, işine vermeye çalışır. Bu sırada Tessa’nın çalışma arkadaşı Trevor, genç kadınla yakından ilgilenir ve Tessa bu ilgilen fazlasıyla memnundur. Tessa’yı kaybettiğini düşünen Hardin, kirli geçmişinden ve travmalarından ancak onun sayesinde kurtulabileceğine inanır ve Tessa’yı geri kazanmak için çabalar.

FRAGMAN

Scoob! / (Bence En İzlenilesi Film)

Sevilen çizgi dizi Scooby Doo’nun beyaz perde uyarlaması “Scoob”da, Scooby ve Shaggy’nin tanıştıkları andan itibaren ömür boyu süren dostluğuna odaklanılıyor. Tanışmalarının ardından, dedektif olma hayali kuran Fred, Velma ve Daphne ile güçlerini birleştiren Scooby ve Shaggy, çok geçmeden ünlü Mystery Inc.’i kurar. Birçok zorlu vakayı başarıyla çözen ekip, şimdi kariyerlerinin en zorlu gizemiyle karşı karşıyadır. Efsanevi hayalet köpek Cerberus’u dünyaya salacak bir komplonun haberini alan ekip, vakit kaybetmeden harekete geçer. Bu süreçte Scooby, gizli bir mirası olduğunu keşfeder.

Animasyon türündeki Scoob, Tony Cervone tarafından yönetildi. Orijinal seslendirme ekibinde  Amanda Seyfried, Zac Efron; Jason Isaacs, Mark Wahlberg, Gina Rodriguez, Mckenna Grace, Will Forte, Kiersey Clemons gibi isimler bulunuyor.

 

TÜRKÇE DUBLAJLI FRAGMAN

Radyoaktif / Radioactive

Marjane Satrapi’nin yönetmeni olduğu Radyoaktif filminde Marie Curie’nin hikayesi anlatılıyor. Nobel ödüllü Marie Curie, daha gençken 1893’de kendisi gibi bilim insanı olan Pierre Curie ile tanışır. Evlenip iki kız çocuğu büyüten çift, 1903’te radyumu keşfederek birlikte Nobel ödülü kazanır ve bilimin seyrini sonsuza dek değiştirir. Kocasının ölümünün ardından araştırmalarına devam eden Marie, bir diğer ünlü bilim insanı Paul Langevin ile ilişkisi olduğu için skandallara davetiye çıkarır. Ancak Marie’nin bilime olan bağlılığı ve dünyayı değiştiren keşiflerle birlikte gelen sorumluluk her şeyi gölgede bırakacaktır…

Filmin başrolü Rosamund Pike olurken, oyuncu kadrosunda ona Sam Riley, Aneurin Barnard, Simon Russell Beale gibi isimler eşlik ediyor

Ajan Jade Black / Agent Jade Black

Terry Spears yönetmenliğindeki aksiyon filmi Ajan Jade Black, eski bir ajan uluslararası seks ticaretinin zengin ve güçlü satıcılarına karşı biyolojik bir silah kullanmadan önce onu yakalamaya çalışan, yetenekli genç bir kadın ajanın hikayesini konu ediyor. Jade Black, işinde oldukça başarılı olan bir ajandır. Kendi kuralları olan Jade, bu yüzden üstleri ile anlaşmazlık yaşasa da görevini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışır. Jede’in yeni görevi ise bir hayli zorludur. Genç kadından, eski bir ajan olan Elle’nin peşine düşmesi istenir. Elle, seks ticaretinin zengin ve güçlü satıcılarına karşı biyolojik bir silah kullanma hazırlığındadır. Jade’in eski ajanı amacına ulaşmadan önce yakalaması gerekir. Ancak bu iş hiç de kolay olmaz. Jade, Elle’yi yakalamak için zorlu bir mücadeleye girişir.

Filmin oyuncu kadrosunda Katie Burgess, Connie Franklin, Sidney Flack gibi isimler yer alıyor.

Ben Böyle Şansın

Yerli komedi Ben Böyle Şansın filminde Hikmet ve Salim, hayatları pek de yolunda gitmeyen iki yakın arkadaştır. Uzun süre bir şirkette stajyer olarak çalışan Salim, sonunda beklediği terfi haberini alır ve yönetici olur. Ancak hayallerine kavuştuğunu düşündüğü gün şirket iflas eder ve büyük bir borcun altına girer. Hikmet ise gönlünü kaptırdığı Yağmur’a aşkını ilan etmek için uzun zamandır bekler. Tam beklediği fırsatı yakalayıp, Yağmur’un hayatını kurtaran Hikmet, bu sırada bir grup serseriden dayak yer. Yaşadıkları şanssızlıklardan bıkan iki arkadaş, hayatlarına son vermeye karar verir. Ancak bu kararlarını uygulamak da hiç kolay olmaz.

Filmin yönetmenliğini Samet Çakırtaş üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Özgür Esat Şentürk, Umut Ögmen, Zeliha Çakırtaş gibi isimler yer alıyor.

bayan escort

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.