En Yeni Filmler 2020

Bir Ay Masalı – Over the Moon

Yönetmen koltuğunda Glen Keane, John Kahrs ikilisi oturuyor. Filmin kategorileri ise Animasyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri kategorileri bulunmakta. Tam dakikası ise 95 Dk’dan oluşmakta. Türkçe düblaj ve altyazılı seçenekleride bulunmakta. Filmin konusu ise:

Animasyon, komedi ve maceranın bir araya geldiği ve imdb sıralamasında 7.0 gibi çok yüksek bir puanı sabitlemiş olan bu muhteşem animasyon filminde, hayaller, sevgi, dostluk, umut ve hayal edilen yolda asla vazgeçmemenin sonuçlarını hem siz hem de sevgili çocuklarınız ile doya doya yaşayacağınız yapımda; Genç ve umutlar ile dolu olan bir kızın hayallerini ve hayallerine kavuşmak için yolunu asla değiştirmeyişini izleyeceğiz

Asla, Nadiren, Bazen, Her Zaman

Yönetmen koltuğunda Eliza Hittman oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda Christian Clements, David Buneta, Eliazar Jimenez, Sam Dugger gibi adlar bulunuyor. Filmin kategorisi ise Dram Filmleri arasına giriyor, 101 Dk’dan oluşuyor. Filmin konusu ise şöyle:

7.3 gibi ciddi bir puanı tutturmayı başarmış olan filmde; Birbirinden ayrılmayan sıkı dostlar olan Autumn ve Skylar kuzenler, Pensilvanya kırsalında ergenlik çağındaki kadınların ne kadar savunmasız olduğunu ve ne denli bir tehlike ile karşılaşabileceğini gözler önüne seriyor. Autumn istenmeyen bir gebelik durumu yaşar ve bunun üzerine büyük bir yıkıma uğrar. Autumn’un kürtaj yaptırması gerekmektedir.

Bakıcılar – Unthinkable – Caretakers

Filmin yönetmen koltuğunda ve senaristi olan Elias Talbot, George Loomis ikilisi üstleniyor. Başarılı oyuncu kadrosunda Christopher Cousins, George Loomis, Missi Pyle, Vivica A. Fox gibi ünlü isimler bulunuyor. Filmin kategorisi Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri’nden oluşmakta ve 87 dakikadan oluşmakta. Sadece Türkçe Altyazılı seçeneği bulunuyor. Filmin spoilersız konusu ise:

Genç bir tıp öğrencisi olan Jason staj yaptığı hastanede hastalarıyla gereğinden fazlasıyla yakınlık kurmaktadır. Bu da hayatını etkilemektedir. Şans eseri denk geldiği eski Suriye büyükelçisi Bay Chris onun için yeni bir sınav niteliğindedir…

Amityville Cadıları – Witches of Amityville

Yönetmen koltuğunda Rebecca Matthews oturan filimde oyuncular ise şöyle: Donna Spangler, Georgina Jane, Kira Reed Lorsch, Nicola Wright. 2020 yapımlı olan film 91 dakikadan oluşmakta ve sadece Türkçe altyazı seçeneği bulunmakta. Filmin kategorisi ise Korku Filmleri. Filmin spoilersız konusu ise şöyle:

Dünyaya salınmak üzere olan çok tehlikeli ve karanlık bir şeytanın engellenmesi konu alınıyor. Jessica, beyaz cadı soyundan gelmekte ve damarlarında kendisinin bile farkında olmadığı ama kötü güçlerin farkında olduğu çok büyük bir güç yatmaktadır. Bir cadı okulu olan Amityville’e ilk gelişinde okulun müdüresi Dominique tarafından başına geleceklerden habersizdi.

Katille Randevu – Killer WeekendFilm

Yönetmen koltuğunda Jamielyn Lippman oturuyor ve oyuncularıda şöyle sıralayabiliriz; Caitlin Keats, Jennifer Blanc-Biehn, Michael Biehn, Vanessa Zima. 2020 ABD yapımlı filmin kategorisi ise Gerilim Filmleri arasına giriyor. Filmin spoilersız konusu ise şöyle:

Kendilerini finanse edecek zengin erkekler arayan genç kızların, bir uygulama kullanarak para babalarıyla tanışmalarını ve bu durumdakilerin nasıl bir yaşantısı olduğuna mercek tutuyor. Kimberly adında bir genç kız, küçükken de yaşamış olduğu ağır hayat nedeniyle, zenginlik hırsını dizginleyemeyen bir genç kızdır. Bu uygulamadan tanıştığı adamları kullanıp, işi bittiğinde onları yok etmektedir. Son kurbanından sonra Ted adında biriyle görüşmeye başlamıştır. Ted ile olaylar sandığından farklı ilerlemeye başlar, önceki randevularında olduğu gibi değil, çok daha farklı hissediyordur. Bir yandan bunun sebebini çözmeye çalışıp, bir yandan da yeni kurbanından kurtulma planları yapan Kimberly’i hiç ummadığı bir şey bekliyordur.

Yeraltı Canavarı 7: Çığırtkanlar Adası – Tremors: Shrieker Island

Uzun bir seriye sahip olan filmde yönetmen koltuğunda Don Michael Paul oturuyor ve oyuncu kadrosunda ise Jackie Cruz, Jon Heder, Michael Gross, Richard Brake isimleri bulunuyor. 2020 Yılı ve ABD yapımlı bu film Aksiyon Filmleri ve Bilimkurgu Filmleri kategorisinde bulunuyor. 103 dakikadan oluşan ve sadece Türkçe altyazı bulunan filmin konusu ise şöyle:

Zengin, adrenalin bağımlısı bir avcının tutkusunun kötü sonuçlarını konu alıyor. Graboid’ler, genetikleriyle oynanmış, tehlikeli ve bir o kadar da ölümcül yaratıklardır. Tamamen yasa dışı yollarla en iyi av deneyimini yaşamak amacıyla zengin avcılar tarafından bir adaya getirilir. Adrenalin duygusu ile yanıp tutuşan zengin avcı, Graboid için ödüllü bir av başlatır. Amacı, adrenalin duygusunu tatmin etmek ve daha önce yapılmamış büyüklükte bir av ve ganimet elde etmektir. Ancak bu amaç uğuruna hem zengin avcılar hem de adada yaşayan tüm masum halk da tehlikeye girecektir

Mermi İşlemez 2 – Bulletproof 2

Yönetmen koltuğunda Don Michael Paul oturuyor ve cast ekibinde ise Cassie Clare, Faizon Love, Kirk Fox, Tony Todd isimleri bulunuyor. 2020 ABD yapımı filmin kategorisi Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri arasına giriyor. 97 Dakika olan sadece Türkçe Düblaj’ı bulunan filmin spoilersız konusu ise şöyle:

25 yıl sonra özel ajan olarak çalışan Jack’in, kendisi istemese de zorla bir operasyona dahil oluşunu anlatıyor. Dahil olduğu bu operasyonda Jack, güçlü ve karanlık Güney Afrikalı bir suç ailesini çökertmekle görevlendirilir. Memur Begrudgingly bir kez daha gizli göreve çıkıyor ve bu sefer gizli kimliği gerçek bir suçlu olan Moses olacaktır. Gerçek hayatta bir suçlu olan Moses istemeden tehlikeye düştüğünde, Jack ve Moses yüksek profilli bir suç dehasının gizli ve karanlık planlarını ortaya çıkarmaya çalışırken hayatta kalmak için birlikte çalışmak zorunda kalacaklardır.

Amityville Hasadı – The Amityville Harvest

Filmin yönetmen koltuğunda Thomas J. Churchill oturuyor ve oyuncu ekibinde ise Ashley Cacho, Eva Ceja, Keavy Bradley, Yan Birch gibi isimler bulunuyor. 2020 yapımlı ABD menşeili filmin kategorileri Gerilim Filmleri, Korku Filmleri arasına giriyor. Sadece Türkçe altyazı seçeneği bulunan filmin spoilersız konusu ise şöyle:

Akşam yemeğinde bir araya gelen ekip ve Clyde, çekimlerin sadece akşamları olması konusunda anlaşırlar. Geceyi orada geçiren çekim ekibi, türlü kâbuslar ve tuhaf olaylar geçirerek, ertesi gün akşam uyanırlar ve çekimlere başlarlar. Her şey yolunda giderken, röportaj sırasında ekipmanları türlü arızalar verir. Röportaj sırasında Clyde Barrot ailesi ve büyük büyük babası hakkında tarih kitaplarının bahsetmediği şeylerden bahseder. Fakat bunların hiçbirini kaydedemezler.

Staten Adası’nın Kralı – The King of Staten Island

Filmin yönetmen koltuğunda Judd Apatow oturuyor. Oyuncu kadrosunda Bel Powley, Lou Wilson, Pete Davidson, Ricky Velez gibi başarılı isimler bulunmakta. ABD menşeili 2020 yapımı film Dram Filmleri, Komedi Filmleri kategorisine giriyor. Türkçe Dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleri bulunmakta ve uzunluğu ise 136 Dakikadan oluşmakta. Spoilersız film konusu ise şöyle:

Scott henüz 7 yaşındayken itfaiyeci babası ölmüştür ve bu üzücü kayıp Scott için hayatını boş geçirmek adına mükemmel de bir biçilmez kaftan olmuştur. Scott artık 20’li yaşlarının ortalarına gelmiş ve hiçbir değişim kaydetmeden en iyi dostları Oscar, Igor ve Richie ile her gün takılıp ot içerek ve kendisini dünyanın en tanınmış dövmecisi olma hayalini kurarak yıllarını harcamaktadır. Bu sırada da Scott’ın tam tersi olan kız kardeşi çoktan üniversite yoluna çıkmış ve evden ayrılmıştır bile. Bu durum bile Scott’da herhangi bir değişim sağlamamıştır ancak Scott çok yakında artık kendisine yeni bir hayat kurması gerektiğini acı da olsa anlayacaktır

Vampirler Bronx’ta – Vampires Vs. The Bronx

Filmin yönetmen ve senarist koltuğunda Osmany Rodriguez oturuyor ve oyuncu kadrosuda başarılı isimler barındırıyor. Bu başarılı isimler ise şöyle: Gerald Jones III, Gregory Diaz IV, Jaden Michael, Sarah Gadon. 2020 Yapımlı ABD menşeili bu filmin kategorileri ise Komedi Filmleri, Korku Filmleri arasına başarılı bir şekilde giriyor. 85 dakika uzunluğa sahip olup sadece Türkçe Dublaj bulunan filmin IMDB’si ise 4.7. Filmin spoilersız konusu ise şöyle:

Üç korkusuz gencin kendi mahallelerini kurtarmak için neleri göze aldığını eğlenceli bir dille anlatacak. Üç korkusuz genç sadece şans eseri mahallelerine karşı düzenlenen korkunç bir kompluyu fark ederler ve mahallelerini vampirler ve kötülükten korumak için harekete geçerler. Başta sadece üç genç ile başlayan mahalleyi koruma savaşı kısa sürede herkesin dikkatini çeker ve olay neredeyse bir meydan savaşına döner.

Bebek Bakıcısının Canavar Avlama Rehberi

Yönetmen koltuğunda Rachel Talalay oturuyor ve film Joe Ballarini’nin kitabından uyarlanıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Oona Laurence, Tamara Smart, Tom Felton, Troy Leigh-Anne Johnson isimli başarılı kişiler bulunuyor. 2020 yapımlı ABD menşeili filmin kategorileri ise şöyle Aile Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri. Film 98 dakikadan oluşuyor, sadece Türkçe Dublaj seçeneği bulunuyor ve IMDB’si ise 5.2 . Filmin spoilersız konusu ise şöyle:

Bir bebek bakıcısının, bir canavar tarafından kaçırılan çocuğu kurtarmaya çalışmayını konu alıyor. Filmde, The Flash, Harry Potter ve Rise Of The Planet Of The Apes (Maymunlar Cehennemi) gibi filmlerin yıldız oyuncusu Tom Falton da yer alıyor. Ortaokul öğrencisi Kelly Ferguson Cadılar Bayramı için kendisine göre bir parti planı yapıyor. Ancak planları suya düşüyor ve bebek bakıcılığı yapmak zorunda kalıyor. Başına gelebilecek en kötü şeyin, sosyal hayatından kopması olduğunu düşünürken, başına çok daha kötüsü geliyor

Kajillionaire

Filmin yönetmen koltuğunda Miranda July oturuyor ve aynı zamanda senaristliğinide üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Debra Winger, Evan Rachel Wood, Gina Rodriguez, Mark Ivanir gibi başarılı isimler bulunuyor. ABD menşeili ve 2020 yapımlı bu filmin kategorileri ise Dram Filmleri, Suç Filmleri. 104 dakika uzunluğa sahip olan Türkçe Dublaj ve Türkçe altyazılı seçenekleri bulunan filmin IMDB’si 6.5 . Filmin spoilersız konusu ise şöyle:

İhtiyar Dolio isimli 26 yaşındaki kadının ailesi, beş parasız ve hırsızdır. Dolayısıyla bu, İhtiyar Dolio’yu da hırsız ve dolandırıcı yapmaktadır. Geçimlerini, iade ürünlerden ve çalıp çırptıklarından sağlayan aile, kızlarına, sırf mirasına ortak edebilir diye düşünerek geçmişte piyangoyu kazanan bir evsizin adını vermiştir. Sorumsuz ve sevgi göstermeyen bir aile ile büyüyen İhtiyar Dolio, tuhaf bir kadındır. Planladığı bir dolandırıcılık için başka bir şehire gitmeleri ve dönerken birbirlerini tanımıyormuş gibi yapıp, bagajları karıştırıp, seyahat sigortasından para alma planı, ailelerinin yol üzerinde başka bir kızla tanışmaları üzerine sarpa sarar. Kendisine ilgi alakanın, başka bir kadına gösterilmesini kıskanan İhtiyar Dolio, bu yolda çok fazla badire atlatacaktır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.