Emily in Paris Konusu İnceleme ve Fragman

 

Emily in Paris Dizi hakkında

Dizi, 2 Ekim 2020 tarihinde Netflix’te yayınlanmaya başlayacak olan dizidir. Darren Star tarafından tasarlanan dizinin yönetmenliğini Andrew Fleming üstleniyor. Sex and the City’in da yaratıcısı olan Star’ın Netflix‘le ilk çalışması olan dizi, Fransa’nın başkenti Paris’te çekildi. Romantik komedi türünde olacak olan dizinin başrolünde Lilly Collins yer alıyor. Dizinin kadrosunda Lilly Collins’in yanı sıra Lily Collins, Philippine Leroy-Beaulieu, Ashley Park, Lucas Bravo, Kate Walsh, Samuel Arnold, Bruno Gouery ve Camille Razat gibi isimler yer alıyor.

Emily in Paris Konusu

Dizinin konusu, Ortabatıdan, beklenmedik bir iş fırsatı için Paris’e taşınan, yirmi yaşlarında hırslı Amerikalı bir kadın olan Emily, saygıdeğer bir Fransız pazarlama firmasına Amerikan bakış açısını getirmekle görevlendirilir. Emily’nin kariyeri, yeni arkadaşlıkları ve aşk hayatıyla hokkabazlık yaparken yabancı bir şehirde yaşamın zorlukları ile karşılaşacaktır. Şikagolu pazarlama yöneticisi Emily Cooper, Paris’te hayallerindeki pozisyonu kapmasının ardından iş, arkadaşlık ve aşkla uğraşırken macera dolu yeni yaşamını kucaklar. Bir iş fırsatı için Paris’e taşınan ve kültür çatışması yaşayan Midwest’den Amerikalı bir kadın olan Emily’nin yeni hayatı etrafında geçecek hikayeyi izleyeceğiz.

Emily in Paris Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda, Cate Blanchett, Uzo Aduba, Elizabeth Banks, Kayli Carter, Ari Graynor ve Melanie Lynskey gibi isimler yer alıyor.

Lily Collins – Emily Cooper
Samuel Arnold –

Lucas Bravo – Gabriel
Philippine Leroy – Beaulieu-
Ashley Park – Mindy Chen
Camille Razat – Camille
Kate Walsh –
William Abadie – Antoine Lambert
Yohan Levy – Roman
Jean-Christophe Bouvet- Pierre Cadault
Maud Druine – Laureen
Esther Galan – Anna
Roe Hartrampf – Doug
IsIsaiah Hodges – Grey Space

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir