La Revolution Konusu Oyuncuları ve Fragman

 

Dizi hakkında

Dizi, 16 Ekim 2020’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanacak olan Netflix Fransa yapımı yeni dizidir. İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşacak olan dizi, macera, dram ve tarihi kategorilerinde yer alacak. Dizide Julien Sarazin, Geoffrey Carlassare, Marilou Aussilloux, Coline Beal, Mamadou Doumbia ve Amir El Kacem gibi isimler yer alıyor. Fransızca olan dizi, Aurélien Molas ve GAIA Guasti tarafından yaratıldı. Dizinin her bölümü 50 dakika olacak.

Dizinin konusu, Fransız Devrimi’nin yeniden canlandırıldığı yapımda, giyotinin gelecekteki mucidi, aristokrasinin halktan insanları öldürmesine neden olan bir hastalığı ortaya çıkarır. Fransa Krallığı, 1787. Bir dizi gizemli cinayeti araştıran Joseph Guillotin – giyotinin gelecekteki mucidi – yeni bir virüsün varlığını keşfeder: mavi kan. Hastalık aristokrasi içinde yayıldı ve soyluların halka saldırmasına neden oldu. Bu bir isyanın başlangıcı … Ya bize iki yüzyıldan fazla bir süredir yalan söyleseydik? İşte Fransız Devrimi’nin gerçek hikayesi…

La Révolution Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda, Julien Sarazin, Geoffrey Carlassare, Marilou Aussilloux, Coline Beal, Mamadou Doumbia ve Amir El Kacem gibi isimler yer alıyor.

Julien Sarazin – Brotherhood member
Geoffrey Carlassare – Noble
Marilou Aussilloux – Elise de Montargis

Coline Beal – Ophélie
Mamadou Doumbia – Oka
Amir El Kacem – Joseph Guillotin
Lionel Erdogan – Albert Guillotin
Julien Frison – Donatien de Montargis
Isabel Aimé González-Sola – Katell
Amélia Lacquemant – Madeleine
Laurent Lucas – Charles de Montargis
Dimitri Storoge – Edmond de Pérouse
Gaia Weiss – Marianne

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir