After Life Dizisi

After Life, her yönüyle harika bir hayata sahip Tony’nin eşinin ani ve beklenmedik ölümü sonrasında yaşadıklarını anlatıyor. Depresyona giren Tony yaşadığı şokun etkisiyle çevresindeki tüm insanlara ve aynı zamanda kendisine içinden geldiği gibi davranmaya karar verir. İnsanların duygularını, beklentilerini, sosyal baskıları ve kuralları tamamen yok saymaya başlar. Onun bu durumu çevresindeki arkadaşlarını endişelendirir ve onu eski haline döndürmeye çalışırlar.

İzleyici Görüşleri

Ricky Gervais  Ofis’ten bu yana en iyi çalışması, belki de en iyi çalışması. Dokunaklı, komik, kalp ısıtıcı ve güzeldi. Bu yıl bir dizi izlerseyecekseniz, kaç tane olduğu önemli değil, After Life’ın da listenize dahil edildiğinden emin olun. Dizi komik olma hakkı olunmayan bir konuda en güzel hazırlanmış televizyon dizilerinden. Dizide mizah her zaman üzüntü ile dolu (ve tersi) ve ikisi arasındaki denge mükemmel. Diziyi izleyin ve ağlamaya hazırlanın. (spurs68)

Gösteriyi tek oturuşta izledim. Zorlayıcıydı. Mizahla birlikte düşündürüyor. Dramaları var. Seni güldürürken neredeyse ağlatıyor. Bu dahice bir kurgu. Depresyonda olduğunuzu düşünüyorsanız ya da hayatta bir anlam görmüyorsanız onu izlemenizi tavsiye ederim. Sanırım en büyük özelliği dürüst olması. (sinagk)

Ricky Gervais yine yapmış. Beni güldürüyor, ağlatıyor ve düşündürüyor! 20’den fazla bölümüm daha var. (dannehh)

Gervais’in ürettiği en iyi şey ve çıta çok yükseğe yerleştirildi. Kendimi izlemekten alıkoyamıyorum. (jameslazar)

Eşim ve ben sezon 1’i izledik ve hem güldük ve hem ağladık. Eşimin üç yıllık kanserle mücadelesi sona erdiğinden sezon 2’yi kendi başıma izlemek zorunda kaldım. Onun keder konusundaki ayrıntılı anlayışını inanılmaz derecede doğru buluyorum. Tony’nin acısı ekrandan sızıyor. Ricky bir dahi ve otantik bir insan. (csteddy)

Bu gerçekten izlemeye değer gerçekten iyi bir gösteri. Evet, zaman zaman yürek parçalayıcı ama aynı zamanda inanılmaz derecede komik ve tatlı. Ricky Gervais bir dahi. (aly-pezzutti)

Orijinal adı: After Life

Tür: Komedi, drama

Bölüm sayısı: 12 (2 sezon)

Süre: 30 dakika (ortalama)

IMDB puanı: 8,4

Ülke: İngiltere

Yayın tarihi: (2019 -)

Oyuncular: Ricky Gervais, Tom Basden, Tony Way, Diane Morgan, Mandeep Dhillon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.