Never Have I Ever – Sağlam Bir Gençlik Dizisi

Yapım Netflix’in orijinal dizileri arasında yer alıyor. Never Have I Ever ergenlik dönemlerini bitirerek yetişkinliğe adım atmak üzere olan Hindistan kökenli Amerika bir genç kızı yaşadıklarını anlatıyor. Babasının ölümünden sonra zor günler geçiren Devi bu yaşadığı kötü psikolojiyi üzerinden atmaya çalışmaktadır. Oldukça komik ve eğlenceli bu dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. Dizi komedi türünde çekilmş en başarılı gençlik dizileri arasında yerini aldı bile.

İzleyici Yorumları

  • 20’li yaşlarımın sonlarında kahverengi bir kızım ve bu dizi kesinlikle ilgimi çekiyor. Kızın duygularını tam olarak biliyorum. Bunları hepsini ben de yaşadım ve bence bunlar onu özel yapan şeyler. Dizi sevgi dolu bir ebeveyni genç bir yaşta kaybetmek gibi büyük sorunları ele alıyor. İyi iş (aishasocial).
  • Beklenmedik bir şekilde bu diziyi çok sevdim! Mükemmel sarışınlar ve iri adamlarla bir başka klasik Amerikan lise dizisi olacağını düşünerek yüksek umutlarla başlamamıştım. Ama çok hoş bir sürpriz oldu (poppyemercer).
  • Tüm bölümleri tek seferde izledim, hoş bir deneyim oldu (gouravecs).
  • Dizi harikaydı, komik olacağını biliyordum ama bu kadar cesur olacağını değil. Ben tüm sezon izledim daha sonraki bölümlerde ne olacağını görmek için sabırsızlanıyorum (anipolet).
  • İzlediğim diğer dizilerin kalitesine yakın değildi ama yine de oldukça eğlenceliydi. Dizide klişeler ve yakıcı anılar vardı ancak genç bir kızın dokunaklı bir hikayesini tasvir etmeyi başarıyor. Bazı şakalar son derece garip ve sevimsiz olmasına rağmen ben birkaç kez güldürmeyi başardı. Can sıkıcı bulduğum bir çift haricindeki karakterler hoştu. Ama genel olarak diziyi beğendim ve her bölüm boyunca ilgimi çekmeyi başardı. Bu yüzden herkese tavsiye ediyorum (oreillypriya).

Orijinal adı: Never Have I Ever

Tür: Komedi

Bölüm sayısı: 10

Süre: 30 dakika (ortalama)

IMDB puanı: 8,1

Ülke: Amerika

Yayın tarihi: (2020 -)

Senaryo yazarları: Lang Fisher, Mindy Kaling

Oyuncular: Maitreyi Ramakrishnan, Jaren Lewison, Darren Barnet, Poorna Jagannathan, Lee Rodriguez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir