Cici Babam Konusu Yorumlar ve Fragman

Cici Babam Konusu ve Detaylar

Üç yetişkin kardeş babalarının ölümünün ardından annelerine sıkı sıkıya bağlıdır. Babalarının yerini doldurmak istemeyen kardeşlerin düzeni, yeni bir cici babanın ortaya çıkışıyla sarsılır. Babalarının ölümünden sonra annelerinin yeni biriyle olmasını hazmetmekte zorlanan kardeşler, kendini kabul ettirmek için uğraşan cici baba ile annelerinin arasını açmak için sinsi planlara girişir. Farklı bir dünyanın insanı gibi olan cici baba ile inatçı kardeşler bir orta noktada buluşabilecek midir?…
Meltem Bozoflu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu “Cici Babam”ın oyuncu kadrosunda Onur Buldu, Derya Karadaş, Mahir İpek, Yasemin Conka, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu gibi isimler yer alıyor.

Cici Babam İzleyici Yorumları

 

  • Maalesef sınıfta kalan filmlerimiz arasına eklendi. Güldür show ekibi bundan daha iyisini yapabilirdi. Özenilmemiş. Senaryo 6 kişi tarafından yazılmasaymış keşke . Kafalar karışmış. Onur Buldu ve Derya Karadaş’ın mükemmel şiveleri dışında ve birkaç espri haricinde güldürmeyen bir yapım. Televizyon şovları daha eğlenceli.
  • Sanki birileri;”Çağan Irmak yeşilçam dramı,Güldür Güldür ekibi yeşilçam mizahı…” gibi bir paylaştırma yapmış.Mesaj verme kaygısıyla yanıp tutuşan,birden bire drama birden bire Recep İvedik’e bağlayan,mutlu son olacak diye zorlanan bir senaryo ve oyunculuklar. TV karşısında bu ekibe gülenlerdenseniz,sevebilirsiniz.İyi seyirler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.