Kadaver Konusu Oyuncuları ve Fragman

Film hakkında

22 Ekim 2020’de Netflix‘te yayınlanacak olan korku gerilim türündeki Netflix orjinal filmidir. Norveç yapımı olan filmin yönetmenliğini ve senaryosunu Jarand Herdal üstleniyor. Toplam süresi 1 saat 26 dakika olan yapım, sosyal konulu gerilim türünde öne çıkan bir yapım. Filmin kadrosunda Gitte Witt, Thomas Gullestad, Thorbjørn Harr, Kingsford Siayor ve Jonatan Rodriguez gibi isimler yer alıyor. Orjinal adı ‘Cadaver’. Film, 22 Ekim 2020’de Netflix Türkiye‘nin arşivine eklenecek.

Kadaver konusu

Filmin konusu, Nükleer bir felaketin ardından açlık çeken bir aile, bir otel sahibinden umut bulur. Otel sahibi aileyi ücretsiz bir akşam yemeğine davet eder. Akşam yemeğinin cazibesine kapılan aile, bir süre sonra tuhaf durumlarla karşı karşıya kalır. Otelde gerçekleşen eğlenceye dahil olan aile, çok geçmeden performans ve gerçeklik arasındaki sınırların bulanıklaştığını fark eder. Nükleer bir felaketin açlıktan ölmesinin ardından, üç kişilik bir aile otelde bir yardım etkinliğine katılır ve insanlar kaybolmaya başlayınca karanlık bir hal alır. Kıyamet sonrasındaki kıtlıkta bir otelde düzenlenen tuhaf gösteriye kitleler akın eder. Bir aile ise giriş ücretinden daha büyük bir bedel ödeyeceklerini fark eder.

Kadaver oyuncuları ve karakterleri (cast)

Filmin kadrosunda Gitte Witt, Thomas Gullestad, Thorbjørn Harr, Kingsford Siayor ve Jonatan Rodriguez gibi isimler yer alıyor.

Gitte Witt – Leonora
Thomas Gullestad – Jacob
Thorbjørn Harr – Mathias
Kingsford Siayor – Lars
Jonatan Rodriguez – David
Maria Grazia Di Meo – Kathrine
Trine Wiggen – Rakel
Tuva Olivia Remman – Alice

Film fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir