Control Z – 2020 Netflix Dizilerinden

Control Z Netflix’te yayınlanıyor. Gizemli bir hacker bir lisedeki tüm öğrencilerin sırlarını ifşa etmeye başlar. Aslında çok sosyal bir öğrenci olmayan ancak inanılmaz dikkatli bir gözlemci olan Sofia bu hacker-ın kimliğini açığa çıkarabilmek için bir mücadeleye girişir. Ancak bu gizemli hacker-ın ortaya çıkarılması kolay bir iş değildir ve her geçen gün sırları ortaya dökülen öğrenci sayısı artmaktadır.

İzleyici görüşleri

Her bölüm diğerinden da iyi oluyor. Sonuna kadar izlemenizi sağlayan son derece ilgi çekici, iyi bir dizi. Bir gün içinde tamamını bitirdim! Birkaç senaryo boşluğu – hatası var ancak onları göz ardı edebilirsiniz, 10/10 tavsiye ederim. (ec1994)

Meksika’nın insanları ve kültürünü tam olarak temsil etmeyen bir Netflix serisi. Bölüm 3’teki mükemmel prodüksiyona hayran kaldım. Büyük sahnelerdi. Çok gerçek görünüyordu. (pedrogouveia-62530)

Boş zamanınız varsa, uyumak yerine bu saçmalığı izlemeyi tercih edebilirsiniz. Ancak olgunlaşmamış bir yazar böyle bir hikaye yazabilir. Pek çok sahne hikayeye aradan giriyor, bu yüzden birçok sahne mantıklı değil. (vikasher2007)

Orijinal adı: Control Z

Tür: Macera, drama

Bölüm sayısı: 8 (1. sezon)

Süre: 35 dakika (ortalama)

IMDB puanı: 6,7

Ülke: Meksika

Yayın tarihi: 2020- (devam ediyor)

Yapımcılar: Miguel García Moreno, Adriana Pelusi, Carlos Quintanilla

Oyuncular: Ana Valeria Becerril, Michael Ronda, Yankel Stevan, Zión Moreno, Luis Curiel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir