Dark Desire Dizi | Konusu | Oyuncuları |Netflix

 

Dizi hakkında

Dizi, 15 Temmuz 2020’de Netflix Türkiye’de yayına girecek. Netflix Meksika orjinal yapımı dizi, gerilim, dram türünde yer alıyor. Meksika yapımı dizinin yayın tarihi 6 Mayıs’ta duyurulmuştu. Epigmenio Ibarra ve Kenya Márquez’in yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosunu ise Leticia López Margalli tarafından kalem alındı. Dizinin başrollerinde Maite Perroni, Jorge Poza, Regina Pavón, Alejandro Speitzer ve Erik Hayser gibi isimler yer alıyor. Dizinin orjinal adı Oscuro deseo. İspanyolca olan yapım, Control Z’nin ardından Netflix’in Meksika orjinli ürettiği ve beklenti içerisinde olduğu 2. dizi olması ile ön plana çıkıyor.

Dark Desire konusu

Evli olan Alma, evden uzakta tutku dolu bir hafta sonu geçirir. Ancak bir trajediyle sonuçlanan bu kaçamak, onun en yakınlarına ilişkin gerçeği sorgulamasına yol açar. Bir kadın, üç erkek… Kurban kim? Fail kim? Hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değil. Alma, hukuk öğretmeni olan evli bir kadın. Leonardo ise Alma’nın birçok gerçeği gizleyen yargıç kocası. Zoe, çiftin kızları. Darío ve Esteban ise oyunun içindeki iki özel dedektif.

Dark Desire oyuncuları ve karakterleri (cast)

Maite Perroni, Alejandro Speitzer (“El club”), Erik Hayser (“Ingobernable”) ve Jorge Poza (“Ringo”) gibi isimler dizinin başrollerinde yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir