Hollywood – Netflix’in Yeni Mini Dizisi

Hollywood mini dizisi 2. Dünya Savaşı sonrasında geçiyor. Dizi savaş sonrasında bir grup hevesli aktör ve onlarla çalışmak isteyen film yapımcılarının büyük projeler yapmaya çalışmasını konu alıyor.

İzleyici Görüşleri

  • 1948’de Hollywood’un tamamen yeniden canlandırılması. Muhteşem üretim değerleri ve müthiş performanslar. Jim Parsons, ünlü Hollywood ajanı Henry Willson olarak göze çarpıyor. Ryan Murphy bize neler olabileceğini çok ilginç bir şekilde anlatıyor. (mainstuart)
  • Bu, bu yıl gördüğüm en iyi seri. Mizahı var; güzel bir hikayesi de. Büyük oyuncular yer alıyor. Bu diziyi seviyorum, kalbime dokundu. Sezon 2’yi getirin… (BlakeRsanchez83)
  • Bu seri anlamlı hikayeler ve esprili diyalogla ve görsel anlatımla çekici. İçindeki aktörler ve aktrisler çarpıcı ve hem klasik hem de yeni hissettiriyor. Ryan Murphy’nin diğer eserlerinin hayranıysanız, % 100 bu dizinin bir hayranı olacaksınız. Yine de Ryan’ın diğer serilerine aşina olmasanız bile diziye bayılacaksınız. Dürüst olmak gerekirse, Hollywood o kadar çok iyi bir gösteri ki herkese tavsiye ederim. (jennymcdhill)
  • Kısa tutacağım. 5 Yıldız verdim çünkü ilgimi çekti. Gerçeği anlatmak varken Hollywood dönemi hakkında neden fantastik bir hikaye anlattıklarını asla anlamayacağım… Beklediğimden daha iyiydi. (northernlad)
  • Bu diziyi gerçekten sevmek istedim ve sonuna kadar izledim. Görsel olarak çarpıcı. Güzel çekimler ve harika bir kadro. Sade ve öngörülebilir bir senaryoyla iyi iş çıkarmışlar. (dtlacey78)
  • Ryan Murphy eğer modern ve cesur hikayeler anlatmayı tercih etseydi eşsiz bir konumda olacaktı. Masalları derinlik, ironi veya özgünlük olmadan boyamayı seçiyor. Bu hikayelerdeki gerçek nerede? Bu inanılmaz bir dizi olabilirdi. Ne yazık ki başka bir Murphy reklamı olmuş. (cs-44656)
  • Teşekkürler Ryan Murphy. Bu sefer kendini aştın. Ne kadar harika ve tamamen sürükleyici! Keşke bu şekilde olsaydı… Dünya çok daha iyi bir yer olurdu. (jsjax)

Orijinal adı: Hollywood

Tür: Drama

Bölüm sayısı: 7

Süre: 5 saat 47 dakika (ilk sezon)

IMDB puanı: 7,7

Ülke: Amerika

Yayın tarihi: 2020 (devam ediyor)

Yapımcılar: Ian Brennan, Ryan Murphy

Oyuncular: David Corenswet, Darren Criss, Laura Harrier, Laura Harrier, Joe Mantello, Dylan McDermott

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.