Marianne Sezon 2 Ne Zaman Geliyor?

Netflix’te yayınlanan ve çok tutulan Fransız korku dizisi Marianne ilk sezonu harika bir son bölümle kapatmıştı. Emma’nın Cehennem lordlarından birisinin çocuğuna hamile kaldığı ortaya çıkmıştı. Emma’nın bundan sonra ne yapacağı gerçekten merak konusu…

Tam sekiz bölüm süren ilk sezon dizi hayranlarından tam not almıştı. Herkesin cevabını merak ettiği soru şu: Marinne 2. sezon ne zaman yayınlanacak? 

Dizi hayranlarına hem iyi hem de kötü bir haberimiz var. Kötü haber şu: Netflix şu ana kadar Marianne 2. sezonu satın almak için herhangi bir girişimde bulunmadı. Bu nedenle 2. sezon çekimlerine başlanmadı. Şimdi de iyi haberi verelim: Netflix’in bu kadar beğenilen bir dizinin 2. sezonunu satın almaması çok düşük bir olasılık. Netflix her an Marianne 2. sezonu satın aldığını ve anlaşma sağlandığını açıklayabilir. Büyük olasılıkla 2019 bitmeden Marianne 2. sezonun yayın tarihi belli olacaktır.

Marianne (2019) Dizisi Tek Parça Full HD Nasıl İzlenir?

Marianne Dizisi türkçe dublaj ve türkçe alt yazılı seçenekleri ile Netflix platformunda yayınlanmıştır. Netflix web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden üye bilgileriniz ile giriş yaparak kesintisiz olarak seyredebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir