Joker: Joaquin Phoenix and Robert De Niro Anlaşmazlığı

Joker filmin yönetmeni Todd Phillips’e göre Joaquin Phoenix (44) ve Robert De Niro (76), film çekimlerinde profesyonellikten kaynaklanan bazı sorunlar yaşadılar. Phoenix doğaçlama yapmayı seven ve ezberden nefret eden bir oyuncuyken De Niro bunun tam tersi bir karaktere sahip. Robert De Niro oyuncuların birlikte replik çalıştıkları sahne öncesi provalara pek katılmayan Phoenix’e şunun hatırlatılmasını istiyor: “Ona bir oyuncu olduğunu ve burada bulunması gerektiğini hatırlatın.”

Phoenix ise “Bu rolü okuma yaparak oynamam mümkün değil… “ diyerek kendi düşüncesini ortaya koyuyor (Haberlere göre Phoenix küfürlü konuşuyor; ben biraz yumuşatarak aldım onun sözlerini…).

Sonuç olarak muhtemelen final sahnesinde gördüğümüz ve ikili arasında kendisini hissettiren gerginlik sadece senaryodan kaynaklanmıyormuş. Diğer taraftan özellikle Phoenix olayın büyümemesi için çaba sarf etmiş ve medyaya verdiği demeçlerde De Niro’nun en beğendiği aktörlerden birisi olduğunu vurgulamış.

Joker (2019) Filmi Tek Parça Full HD Nasıl İzlenir?

Joker Filmi türkçe dublaj ve türkçe alt yazılı seçenekleri ile BluTv platformunda yayınlanmıştır. BluTv web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden üye bilgileriniz ile giriş yaparak kesintisiz olarak seyredebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir