Shazam 2

Yaptığı başarılı korku filmlerinin ardından DC Evreni’ne geçiş yapan David F. Sandberg’ün imzasını atacağı Shazam 2’den yeni bir video paylaşıldı. Zachary Levi’nin bir kez daha başrolüne geçeceği Shazam 2’nin çekimlerine henüz başlanmamış olmasına rağmen, yönetmen olumlu film eleştirilerinin gösterildiği reklam çalışmasını paylaştı..

DC Sinematik Evreni’nin en beğenilen filmlerinden biri olan Shazam 2 için hazırlıklar devam ediyor. Film, coronavirüs nedeniyle orijinal tarihi olan 1 Nisan 2022’den ertelenerek 4 Kasım 2022’ye alınmıştı. Shazam 2 ile ilgili en önemli ayrıntıların, 22 Ağustos’ta gerçekleştirilecek olan DC Fandome etkinliğinde verileceği düşünülüyor. Çünkü tüm ekip, etkinlik kapsamında online olarak hayranlarıyla buluşacak. Ancak yönetmen David F. Sandberg bu tarihten daha erken davranış bir video paylaştı. Videoda, her filmin reklam çalışması için gösterilen eleştirilerden bulunuyor. Ancak bu kez eleştirmenler yerine göstermelik olarak sosyal medya halkına inilmiş gibi görünüyor…

Shazam 2’nin yanı sıra Shazam ile güçlü bağları olması beklenen Black Adam için harekete geçilmesi planlanıyor. Black Adam, Shazam’ın ikiz kardeşi olarak karşımıza çıkacak. Planlara göre Shazam 2’nin çekimlerine 2020 yılının sonunda başlanacak. Ancak coronavirüs salgınının neler göstereceği bilinmiyor. Shazam, Batson isimli 14 yaşındaki bir çocuğu odağına alıyordu. Baston’ın bir yetişkin olan Shazam’a dönüşme gücü vardı. Ancak bu süper kahramanın güçlerinden Batson’ın pek haberi yoktu. Dr. Thaddeaus Sivana’yı durdurabilmek için büyük mücadele böylelikle başlamıştı.

Shazam 2, 4 Kasım 2022 tarihinde tüm dünyayla birlikte ülkemizdeki izleyicileriyle sinemalarda buluşacak.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.