Christopher Plummer’lı Kayıp Uçak Dizisi “Departure”dan Fragman!

Gizemli senaryoları ya da Lost tarzı dizileri sevenler için yeni bir mini dizi geliyor. Peacock’ın yakında yayınlanacak olan mini dizisinin adı Departure ve yapımdan ilk fragman yayında! Dizi, Archie Panjabi ve Oscar ödüllü Christopher Plummer’ı, uçuş ortasında gizemli bir şekilde ortadan kaybolan bir yolcu uçağını bulmaya çalışan ve ona ne olduğunu belirlemeye çalışan araştırmacılar olarak karşımıza çıkarıyor.

 

Bir yolcu denizin ortasından kurtarıldığında ve hızla terör şüphelisi haline geldiğinde soruşturma daha karmaşık hale geliyor. Departure, hükümetin içindeki güçlerin bilinmeyen nedenlerle soruşturmayı engellemek için çalıştığının anlaşıldığı, karmaşık ve komplo dolu bir gerilim olarak nitelendiriliyor. Vince Shiao (Aftermath, Ransom) tarafından yaratılan altı bölümlük dizi, geçen yaz İngiltere’de yayınlandı ama nedense hiç konuşulmadı. Şimdi, Peacock tarafından yayınlanacak ve daha popüler bir ilgi bekleniyor.

 

Peacock tarafından yayınlanan resmi özete göre; Yolcu uçağı Flight 716, şok edici bir şekilde ortadan kaybolur ve zeki araştırmacı Kendra Malley (Archie Panjabi), akıl hocası Howard Lawson (Christopher Plummer)’la birlikte soruşturmayı yönetmesi için göreve getirilir. Savaşan ve olayın arkasında yer alan güçler onları tehdit ettiğinde, Kendra gerçeği bulmak ve tekrar bir olayın olmasını engellemek için daha çok hırslanır.

 

Dizide ayrıca, Kris Holden-Reid (Umbrella Academy), Rebecca Liddiard (Run This Town), Tamara Duarte (Longmire), Mark Rendall (Versailles), Peter Mensah (Midnight, Texas) ve Sasha Roiz (Suits) yer alıyor. Peacock, 17 Eylül’de dizinin prömiyer yapacağını duyurdu. Usta oyuncu Christopher Plummer, son olarak Knives Out filmiyle karşımıza çıkmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir