Elite – Şaşırtıcı ve Çok İyi

Las Encinas, seçkin kişilerin (Elite) çocuklarını eğitime gönderdiği ülkedeki en seçkin okuldur. Normalde orada okuyamayacak üç tane işçi sınıfı genci bir deprem kendi okullarını yok ettiği için okula kabul ediliyorlar. Her şeye sahip olanlar ve kaybedecek hiçbir şeyi olmayanlar arasındaki çatışma, bir cinayetle sonuçlanan inanılmaz bir mücadeleye dönüşür. Cinayeti kimin işlediği belirsizdir. Bu arada dizide La Casa de Papel dizisinden tanıdık isimler yer alıyor.

İzleyici Görüşleri

Tüm sezonları izledim. Sezon 3 şimdiye kadarkilerin en iyisi. Gerçekten şaşırdım her şey gerçekten çok akıllıca yapılmış. Karakterlerle çok ilgilenilmiş ve onları zamanla seviyorsun. Gerçekten bu türün en iyi dizilerinden birisi izledim. (ognjenlukic96)

Zaten bitirdim; dizi bu sabah galasını yaptı. Entrika dolu gerçekten ilginç bir drama olduğunu düşünüyorum. İlginç karakterler (hayatınızdan bu insanları tanıyabilirsiniz), güzel sahneler… Aktörler gerçekten güzel ve yetenekli – genellikle profesyonel davranan gençler. Hikayenin kendisi gerçekten kışkırtıcı, başladıktan sonra seyretmeden durduramazsınız. 24 saatten kısa bir sürede bitirdim ve zaten 2. sezonun geleceğini umuyorum. Teşekkür ederim Netflix!  (giorgiddd)

İyi oyunculuk… Güzel ortamlar… Orijinalmiş gibi kullanılan bazı klişeler kesinlikle gelmediğini görmedim. Karakterler inandırıcı… Derinlikleri ve zayıflıkları var ve izleyiciye on altı yaşında olduklarını söyleyen yetişkinler değiller. Amerikan şovlarının asla sahip olmadığı bir gerçekçilik var bu dizide. Ben defalarca şaşırdım, kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca iyi bir cinayet gizemini var dizide. (nina_fairfax)

Dürüst olmak gerekirse diziyi sevdim. Oyunculuk, Riverdale, Pretty little liars ve Gossip Girl gibi aynı türden diğer genç serilere kıyasla şaşırtıcı. Sevmediğim şey, tüm bu “gençleri” bir yetişkinin bile yetişemeyeceği aşırı aktif cinsel yaşam tarzlarıyla görmemiz. Genç ve vahşi olduklarını anladım ama bu inandırıcı değil. Bunun dışında tamamen tavsiye ederim. (reycarlab)

Orijinal adı: Élite

Tür: Suç, drama, gerilim

Bölüm sayısı: 24 (3 sezon)

Süre: 50 dakika (ortalama)

IMDB puanı: 7,6

Ülke: İspanya

Yayın tarihi: 2018 – (devam ediyor)

Yapımcılar: Darío Madrona, Carlos Montero

Oyuncular: Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper, Omar Ayuso, Álvaro Rico, Mina El Hammani

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir