El Dragon: Savaşçının Dönüşü

Meksikalı Miguel Garza, anne ve babasının küçükken öldürülmesinin ardından Japonya’ya gönderilir. Bu sırada hem dövüş sanatları konusunda eğitim alır hem de aynı zamanda birinci sınıf mali müşavir haline gelir. Ailesinin öldürülmesinin ardından tam 20 yıl geçtikten sonra Miguel, yakışıklı ve her konuda eğitimli birisine dönüşmüştür ve Tokyo’da suç dünyasına varlığını hissettirmeden kendi halinde bir yaşam sürmektedir. Ancak kendisi farkında olmasa da dedesinin en büyük sırdaşı tarafından aile kartelinin mirasçısı olmak için yetiştirilmektedir.

Meksika yapımı El Dragon türün severleri için sağlam dövüş ve aksiyon sahneleri barındırıyor.

Orijinal adı: El dragón

Tür: Aksiyon, macera, suç

Toplam bölüm sayısı: 38

Süre: 45 dakika (ortalama)

IMDB puanı: 7,0

Ülke: Meksika

Yayın tarihi: (2019 – )

Yönetmen: Arturo Pérez-Reverte

Oyuncular: Sebastián Rulli, Cassandra Sanchez Navarro, Jimena Bilsup, Renata Notni, Manuel Balbi

İzleyici Görüşleri

  • Bu diziyi henüz bitirdim. Dizideki karakterleri genelde sevdim ama ana karakterlerden nefret ettim, Epigmenio, Tacho, Chisca ve Jimena’yı yüzlerinden yumruklamak istedim. Dizide kesinlikle sağlam kötü adamlar ve kahramanlar vardı. Daha fazla bölüm istiyorum. (lucysolomou)
  • El dragón sizi sonuna kadar ekran karşısında tutabilecek bir TV dizisi. Bu kadar iyi bir şey izlememiştim.  Aksiyon, casus, macera ve romantizm gerçekten iyi dengelenmiş. Tüm aktörleri tebrik ediyorum, inanılmazdı. (adutto)
  • Ortalama aksiyon ama iyi oyunculuk ve senaryo. Dizi boyunca sizi meşgul edecek pek çok drama var. Dizinin en iyi yanlarından birisi başarılı diyaloglar. Kahramanımız çok sakin ve bence bir patron olarak oynadığı rol için çok uygun. (hirensaikia-86902)
  • Sezon 2 tarihinizi hevesle bekliyorum. Bilen birisi azından biri sezon 2’yi ne zaman gerçekleştireceğinizi söyleyebilir mi? (ckmk-04121)
  • Vay canına, bu uzun bir süre sonra çok güzel ve iyi bir seri oldu. İçinde tüm önemli bileşenler vardı: aksiyon, suç, romantizm ve hatta komedi ayrıca iyi diyaloglar. Ben diziden çok keyif aldım. Umarım yakında ikinci sezon gelir. Büyük bir hayran oldum ve bu diziye bir şans verdiğim için mutluyum. (ijuthan)
  • Daha ilginç olabilirdi. Aktörleri rahatsız eden sahne atlamaları, bazen sıkıcı ve kendisini tekrarlayan görevler. Sonu hayal kırıklığı yaratacak kadar basitti ve hepsi bu kadar mı? (kuzerhdef)
  • Dizinin 7 puanlı derecelendirmesini gördüm ve iyi olacağını düşündüm. İlk bölüm iyiydi. Aksiyon, iyi yerler ve manzara ile doluydu ve umut verici görünüyordu. Bununla birlikte, ikinci bölümde üç ana planın ortaya çıktığı için sanki tüm bölümlerin hiçbir anlamı yoktu. Bu büyük bir eksiklikti.  (lcendoya)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir