The Traitor

Cannes’te Altın Palmiye ödülü için boy gösteren Marco Bellocchio’nin son filmi olan Hain diğer ismiyle The Traitor 2019’da biyografi yapımı olarak karşımıza çıkmıştır. Il traditore olarakta bilinen film Tommaso Buscetta’nın hayatını odağına almaktadır.

Mafyaları ile ünlü olan İtalya’nın Sicilya bölgesinde son derece kötü bir şöhreye sahip olan bu adamın yaşadıklarını bizlere sunacaktır. Lakap olarak “İki dünyanın babası” diye bilinen Tommaso Buscetta’nın 1980’li senelerde mafyaların giriştiği büyük savaş esnasında canını kurtarmak için Brezilya’ya kaçmasıyla herşey başlamaktadır.

Film önerileri arıyorsan, mutlaka ama mutlaka bu filmi izle. Film analizleri, objektif bir şekilde yapılmıştır. Orijinal fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Traitor izle, kanlı savaşların ortasında sıyrılmayı başaran mafya babası için bir tehlike daha gün yüzüne çıkar. Kaçtığı ülke olan Brezilya’da yakalanacağını önceden anlayan Buscetta tarihte bir ilk olarak itirafçı olacağının sözünü verir

Yeraltı dünyasında tüm dengeleri bir anda değiştirecek ve bu zaman kadar görülmemiş bir durum olan mafya babasının itirafçı olmasıyla suç örgütü camiası derinden sarsılacaktır. Racon olarak sessizlik yemini bulunan mafyaların arasında bir ilk olarak tarih kitaplarında yerini alacaktır.

Hain izle 2019 yapımı filmi full hd tek parça olarak ister 720p altyazılı istersen 1080p türkçe dublaj olarak donmadan online izleyebilirsiniz. The Traitor izle filminin konusu, bilgileri, oyuncuları, varsa serinin diğer filmlerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.