Henchmen’den Yıldız Seslendirmeleriyle Fragmanı Geldi(2020)


James Marsden, Rosario Dawson ve birçok yıldız ismin seslendirmesini yaptığı “Henchmen“den fragman paylaşıldı.

 

Vertical Entertainment’ın hayata geçirdiği animasyondan oluşan film Henchmen‘in fragmanı paylaşıldı. Fragmanda gördüğümüz şudur ki yeni işe başlayan bir temizlik elamanının kötülerin dünyasında yaptığı bir takım hatalar sonucu çılgın ve bir o kadarda tehlikeli maceraya atılmasını izliyoruz. Filmin başrölü ve başkahramanı LESTER’ı Thomas Middleditch başarılı bir şekilde seslendiriyor.

Adam Wood’un yönettiği bu bizce başarılı animasyon filmi Hechmen’in konusuna bir göz atalım:

Süper kötü adamların ele geçirdiği evren yani dünyada geçen Henchmende birileri boş ve üst rütbelilerin yapmadığı arta kalan işleri yapmalıdır. Üçüncü sınıfların dünyasına hoşgeldiniz!

Yeni işe alınan başkahranımız LESTER, Kötüler Birliğine katılır. Filmdeki adıyla Uşak Hank tarafından yönetilen mavi yakalı mürettabatın arasına başarılı bir şekilde sızan Lester, yanlışıkla Süper Kötülerin en kadim ve en önemli silahlarını çalar. Şimdi ise Hank, hayatı tehlikeye giren yeni arkadaşının hayatını kendi elleriyle kurtarmak zorundadır. Bunun anlamı ise hiç olmak istemediği şey, göz önünde bulunmayı sevmediği yani kısaca, bir süper kahraman olsa bile…

Gelelim yıldız isimlerden oluşan ve başarılı filmlerde yer alan seslendirme kadromuza:

Henchmen’in seslendirme kadrosunda Thomas Middleditch (Godzilla: King of the Monsters), James Marsden (Sonic the Hedgehog), Rosario Dawson (The Mandalorian), Alfred Molina (Harley Quinn), Will Sasso (Irresistible), Nathan Fillion (The Suicide Squad), Rob Riggle (The War with Grandpa), Jane Krakowski (The Willoughbys), Craig Robinson (Timmy Failure: Mistakes Were Made) ve Bobcat Goldthwait (Skylanders Academy) bulunuyor. Film Kanada’da sınırlı sayıda sinemada gösterime girecek.

Henchmen’in VOD ve sanal sinemalarda ilk gösterim tarihi olarak belirlenen 6 Ekim olarak takvimlere ve hafızalara işlendi.

 

FRAGMAN

 

 

www.suttonline.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir