Synchronic’ten İlk Fragmanı Paylaşıldı (2020)


Anthony Mackie ve Jamie Dornan, Synchronic filminin tam bir yıldızı olacak!

Marvel yapımı Captain Amerika’nın mirasını alan ve Marvel’ın başarılı ve yıldız oyuncularından Anthony Mackie’nin başrölünü başarıyla üstlendiği Synchronic‘ten ilk fragman resmi olarak paylaşıldı. Fragmanda gördüğümüz şudur ki: Kendimizi korkunç bir takım olayların içinde buluyoruz. Filmin yıldızları arasında yer alan Anthony Mackie ve Jamie Dornan’ın ölümcül olayların içinden adeta bir batak gibi içinden çıkmaya çalıştığını görüyoruz.

Yönetmenliğini bilim kurgu ile korku türlerindeki The Endless ve Spring filmleriyle dikkatleri ve ilgile üzerine çeken Justin Benson ve Aaron Moorhead’in sırtladığı Synchronic’in  konusu ise şöyle: 

Louisiana’da bulunan bir şehir olan New Orleans’da sağlık görevlisi olan Steve ve Denis, uzun zamandır arkadaş ve iyi geçen aralarında bir problem bulunmayan çalışma arkadaşlarıdır. Bir dizi anlaşılmayan ve tuhaf vakaya çağırılan Steve ve Denis, karşılaştıkları korkunç ve tüy ürperten tablonun bir uyuşturucu madde ile bağlantılı olduğunu düşünür. Çok iyi ortak olan ve arkadaşlıklarıda ortaklıkları kadar harika olan bu ikili bu gizemin peşine düştüğü sırada Dennis’in kızı anlaşılmayan gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Bu durum ardından bildiği, öğrendiği, bugüne kadar tüm inandığı şeylere meyden okuyan Steve, çok geçmeden maalesef ki korkunç bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır.

Synchronic’in yıldızlardan oluşan oyuncu kadrosuna bir göz atalım:

Mackie ve Dornan’ın yanı sıra Katie Aselton, Ally Ioannides, Bill Oberst Jr., Natasha Tina Liu gibi isimler bulunuyor

Filmin 23 Ekim tarihinde izleyicileriyle buluşması bekleniyor. İşte Fragman:

 

 

 

 

 

 

kuşadası escort bayan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir