Gemini Man (2019) – İkizler Projesi Film Analizi

Gemini Man – İkizler Projesi (2019); başrolünde Will Smith’in yer aldığı bir macera filmi. Film künyesinde her ne kadar bilim-kurgu yazsa da bu etiketi hak edebilecek bir yapım olduğunu düşünmüyorum. Gemini Man – İkizler Projesi aksiyon ağırlıklı, klasik bir suikastçı filmi.

Gemini Man (2019) – İkizler Projesi Fragman / Trailer İzle

Gemini Man Filminin Konusu

Film, 51 yaşında emekli olmak üzere olan bir suikastçının yaşadıklarını anlatıyor. Yaşayan en iyi suikastçı olan Henry isimli bu tetikçi kendisini öldürmek için gönderilen bir diğer suikastçının yüzünü gördüğünde bir şok geçirir. Çünkü karşısında gördüğü kişi kendisinin genç halidir.

Yapım kelimenin tam anlamıyla sıradan ve ne yazık ki sıkıcı bir macera filmi olmanın ötesine geçemiyor. Filmde yer alan Will Smith faktörü olmasaydı film belki de konuşulmaya bile değmezdi. Birkaç macera-kovalamaca sahnesinin sıkı olduğunu söyleyebilirim ki zaten fragmanlarda bunları özellikle kullanmışlar. Gemini Man – İkizler Projesi senaryosunda hiçbir sürpriz barındırmayan bir yapım. Tüm olacakları tahmin edebiliyorsunuz ve film sizi hiç şaşırtmadan tahminlerinizi doğrulayarak sona eriyor.

Emekli olmayan karar veren ve vicdan sahibi bir suikastçı… Emekli olmak üzereyken öğrendiği ama öğrenmemesi gereken bilgiler ve çalıştığı devlet biriminin kendisini öldürmek için bir başka yetenekli avcıyı göndermesi… Evet, oldukça sıradan bir senaryo ve inanın finali de dahil olmak üzere filmde sizi şaşırtan hiçbir şey gerçekleşmiyor.

Bu Film İçin Sinemaya Gidilir Mi?

Eğer peşinde olduğunuz ve umduğunuz şey kaliteli bir aksiyon yapımıysa cevabım net: Hayır, bu film için sinemaya gitmeye değmez. Evinizde kahve ya da çay yudumlarken seyredebileceğiniz sığ bir film İkizler Projesi… Sıradan bir senaryo, birkaç sahneyi istisna edecek olursa sıradan aksiyon sahneleri ve sıradan bir final… Evet, Gemini Man – İkizler Projesinden bana geriye kalanlar bunlardı.

İkizler Projesi (2019) Filmi Tek Parça Full HD Nasıl İzlenir?

Gemini Man Filmi türkçe dublaj ve türkçe alt yazılı seçenekleri ile Google Play Filmler platformunda yayınlanmıştır. Google Play Filmler web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden üye bilgileriniz ile giriş yaparak kesintisiz olarak seyredebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir