Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi

Türkiye’nin internet televizyonu olan Blu Tv’de yayınlanacak olan Saygı-Bir Ercüment Çözer Dizisi, 27 Ekim’de sadece Blu Tv platformunda gösterime girecek. Dizinin senaristliğini 2011 yılında 2. Antalya Televizyon Ödülleri’nde en iyi dizi senaryosu ödülü alan ve Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisiyle adından söz ettiren Ercan Mehmet Erdem üstleniyor. Dizinin yönetmenliğini ise Hadi İnşallah, A.R.O.G, Hokkabaz ve Atiye ile başarı sağlayan Ali Taner Baltacı yapıyor.

Blu Tv özel yapımı olan Saygı-Bir Ercüment Çözer dizisi kadrosunda birbirinden başarılı ve sevilen oyuncular bulunuyor. Başrolünü yetenekli oyuncu Nejat İşler üstleniyor. Dizinin kadrosunda Nejat İşler’in yanı sıra Boran Kuzum, Miray Daner, Rojda Demirer, Tansu Biçer ve Erkan Can gibi isimler bulunuyor.

Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi Konusu

Kadrosunda oldukça sevilen isimleri barındıran Türk yapımı dizinin oldukça etkileyici bir konusu bulunuyor. Dizide başrol olan Ercüment Çözer’in hikayesi konu ediliyor. Toplumun yozlaşmasının çözümünü kendi kendine adaleti sağlamakta bulan Ercüment Çözer, toplumdaki kötülükler arasında sıkışmış Helen ve Savaş adlı iki genç ile karşılaşır.

Helen ve Savaş kendi başlarına gelen kötü olaylar sonucunda adaletin peşinden kaçan kişilerin peşine düşmeye karar verir. Helen ve Savaş’ın bu planını öğrenen Ercüment Çözer, bu iki gence kendisini polis olarak tanıtarak onların güvenini kazanmaya çalışır. Oldukça sürükleyici bir hikaye sunan dizi 27 Ekim’de Blu Tv platformu üzerinden yayınlanmaya başlayacak.

Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi Oyuncuları

27 Ekim’de seyircilerin beğenisine sunulacak olan dizide Türk halkı tarafından sevilen birbirinden yetenekli oyuncular bulunuyor. Özellikle dizinin başrolünü üstlenen Nejat İşler, dizinin yüksek dozda bir merakla beklenmesine en büyük sebep!

  • Nejat İşler
  • Boran Kuzum
  • Miray Daner
  • Rojda Demirer
  • Tansu Biçer
  • Erkan Can

Saygı – Bir Ercüment Dizisi Fragman İzle

Fragmanı Blu Tv platformunda yayınlanan dizi 27 Ekim’de yeni bölümleriyle izleyicilerine sunulacak. Bu diziyi izlemek isteyenler Blu Tv platformunun resmi web sitesine girerek bir üyelik oluşturması gerekmektedir. Detaylı bilgilere platformun web sitesinden ulaşabilir, Saygı dizisinin fragmanını da seyredebilirsiniz.

Ercüment Çözer – Saygı Ne Zaman Nerede Yayınlanacak?

Blu Tv platformunda yayınlanan dizi 27 Ekim’de yeni bölümleriyle izleyicilerine sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir