TRT’nin Yeni Komedi Dizisi Tutunamayanlar Tutunabilecek mi?

TRT’nin yeni komedi dizisi 7 Ocak Salı saat 20.00’de yayınlanıyor. Dizinin yapımcılığını İstanbul Medya Akademisi ve Neden Film üstleniyor. Dizi senaryosuysa Mustafa Karataş ve Osman Nail Doğan kaleminden çıkıyor. Dizinin bölümleri 60 dakika olarak planlanmış ve absürt komedi dizisi olacağı söyleniyor.

Dizide Doğu Demirkol ve Ece Çeşmioğlu’nun başrol olarak yer alırken Zafer Algöz, Şinasi Yurtsever, Asuman Dabak, Bora Akkaş, Hande Katipoğlu, Barış Yıldız, Yeliz Kuvancı, Bülent Çolak gibi iddialı isimler de ayrıca yer alıyor.

Dizinin resmi tanıtımında yer verilen hikayesi şu şekilde: Hayatı boyunca hiç çalışmamış ve çalışmaya da niyeti olmayan Tarık (Doğu Demirkol) gittiği bir iş görüşmesinde, çok zenginken babasının işlerinin kötü gitmesi nedeniyle her şeyini kaybeden İrem’e (Ece Çeşmioğlu) aşık olur. Gidecek yeri olmayan İrem, Tarık’ın davetiyle yaşadığı mahalleye gelir ve mahalledeki kitap kafede çakışmaya başlar. İrem’in hayali başarılı olmak, kendi işini kurmak ve bir gün tekrar eski günlerine dönebilmektir. İrem’i etkilemenin yolunu iş kurmaktan geçtiğini gören Tarık ise bir gün tutucu ve vizyonsuz İlham Perisi İlhan’la (Zafer Algöz) karşılaşır. İlham Perisi’nin verdiği fikirlerle hepsi başarısız olacak olan birbirinden eğlenceli iş girişimlerine atılır.

TRT’nin bu yeni absürt komedi dizisi umarız ki başarılı diziler arasında yerini alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.