South Park COVİD-19 Özel Bölümüyle Geri Dönüyor! (2020)

COVİD-19 özel bölümü 1 saatlik gibi uzun bir süreye sahip olup izleyicileri mizahla bilinçlendirmeyi hedefliyor.

South Park‘  yılların animasyon dizisi Koronavirüs pandemisine bir bölümde yer vermeyi seçen en yeni gösteri olucak. Comedy Central, ikonik animasyonlu komedi ve karamizah kategorilerine sahip dizisi bir saatlik özel yaratıcı ‘The Pandemic Special’ bölümü ile ekranlara geri  döneceğini duyurdu. Sözünü ettiğimiz bölüm 30 Eylül Çarşamba günü saat 20:00’de yayınlanıcak. Konu açısından izleyiciler Randy’nin COVİD-19 salgınındaki rolüyle uzlaştığını görecek, çünkü şuanda da tüm dünyayı etkisi altına alan salgın South Park vatandaşlarına  devam eden zorluklar sunucak.

Çocuklar mutlu her şeyden bir haber okula geri dönüyorlar ama hiçbir şey bir zamanlar bildikleri normallere hiç benzemiyor. Ne öğretmenleri, ne sınıfları ne de Eric Cartmen! Comedy Central ayrıca, bölüm için, okula döndüklerinde sıralarının üstünde mikrop bariyerleri olan çocuklarda dahil olmak üzere aklınıza gelebilecek her türlü ‘2020 problemini’ masaya titiz bir şekilde yatırıcağını gösteren bir fragman yayınladı.

Dizinin yaratıcıları Trey Parker ve Matt Stone elbette normalde de yönettiği diziyi yazıcak ve yapımcılığını üstlenecek. Bu ikili 1997’de  prömiyerinden bu yana ‘South Park’ın her bölümünü başarılı bir şekilde yazdı, yönetti ve düzenledi. Özel haber, “South Park” ın 26. sezon için Comedy Central tarafından yenilenmesinden neredeyse tam bir yıl sonra gelmiş oldu. Bu bölümle birlikte beklenen 24. sezon için de ilk adım atılmış olacak.

Dizi, son olarak Aralık 2019’da yayınlandı. “South Park”, 23. sezonda 300. bölüm kilometre taşına ulaştı ama tüm zaman çizelgesinin en uzun soluklu animasyon serisinde “The Simpsons”ın gerisinde bulunuyor. Uzun süreli Covid-19 prodüksiyon duruklatılmaları sırasında, özel bölümünü haziran ayında yayınlayan Pop TV’nin “One Day at a Time” adlı yapımı da dahil olmak üzere birçok canlı aksiyon dizisi animasyona dönüştü. Parker ve Stone’un yanı sıra “South Park”, Anne Garefino ve Frank C. Agnone II tarafından yönetiliyor.

İşte South Park’ın FRAGMANI:

kuşadası bayan escort

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.